Тури в Москву – проведіть свій час захоплююче

0
696

Москва – це не тільки мегаполіс, але і ще шалено красиве місто, що має багату історію. У ньому живе величезна кількість людей з різною культурою і традиціями. Однак багатьох туристів цікавить саме російський дух, історичні пам’ятки та споконвічні традиції народу.

Турагентство «На 7 пагорбах» пропонує найрізноманітніші тури в Москву. До найбільш часто замовляємо екскурсіях, відносяться: тури для школярів, автогруппы, транзитні групи, тури для дорослих груп, тури для міні-груп, тури для збірних груп. Ми організуємо повноцінно транзитне обслуговування в Москві, а також проведемо цікаві і незабутні тематичні екскурсії для організованих груп туристів.

Наша туристична компанія підбере оптимальний варіант як для групи школярів, так і для дорослих. Однак якщо ви любите здійснювати поїздки в самоті, то ми також зможемо вам організувати цікаву прогулянку. Для всіх гостей столиці відкриті двері в Третьяковську галерею, Новодевічій монастир, будівля Московського державного університету, храм Ікони Казанської Божої, Білий дім, храм Христа Спасителя, кіностудію «Мосфільм». Також ви зможете прогулятися по Поклонній горі, Меморіального комплексу Перемоги, Тріумфальної арки Червоній площі, побачити своїми очима Кремль.

Турагентство «На 7 пагорбах» може організувати яскраві і насичені екскурсії для маленьких діток і груп школярів. Найбільш популярними маршрутами для юних туристів є відвідування московського зоопарку, цирку, Музею шоколаду і какао, Музею матрьошок. Дуже сподобається діткам і Музей ляльок, в якому налічується величезна кількість колекцій, в загальному числі там понад 100 експонатів. Кожна лялька має реального прототипа, тобто це може бути літературний персонаж, історична особистість, сучасна знаменитість. Дуже багато казкових героїв. У музеї можна відвідати справжні місця з казки.

В Музеї шоколаду і какао сподобається всім ласунам. Там маленькі туристи зможуть дізнатися про різні сорти шоколаду, побачити цікаві композиції з шоколаду, побувати на його виробництві, а також спробувати і отримати в подарунок з собою смачний сувенір.

У зимовий період великою популярністю користується маршрут «Зимові забави». Він знаходиться в Ізмайловському Кремлі. У розважальну програму включена коротка історична ремарка, ігри в сніжки, ліплення сніговиків, катання на санях, ігри в сніжки. Там же знаходиться кафе, в якому можна перекусити смачними стравами російської кухні.

Завдяки турагентству «На 7 пагорбах» всім туристам надається можливість відправитися в подорож по Золотому кільцю, де можна побачити знамениті тульські самовари, храми, музеї, мечеті, а також архітектурні пам’ятники, зануритися в світ історії, свята та казки.
Тури в Москву від нашої компанії – це завжди насичені екскурсійні програми, автотранспортне обслуговування та інші види сервісу.