Улоговина чорного бамбука (4 фото)

0
563

Долину Хэйчжу розташована на півдні Китаю, назва якої дослівно перекладають як «Лощина чорного бамбука», вважають однією з найбільш потужних аномальних зон світу. Тут, на східному схилі гори Мэань, Кам’яні ворота, пройшовши крізь які потрапляєш в бамбукові хащі.

Вже довгі роки лощина поглинає людей не залишаючи ні тіл, ні слідів. Тут при таємничих обставинах трапляються страшні аварії і гине безліч людей.
Лощина чёрного бамбука (4 фото)

1950 рік. В долині з невідомої причини розбився літак: ніяких технічних несправностей не виявлено і екіпаж не повідомляв про лихо. Ще однією дивиною є наступне спостереження. У цьому ж році, згідно зі статистичними даними, в Лощині чорного бамбука без вести пропало близько ста чоловік!

1962 рік. Безслідне зникнення цілої геологорозвідувальної групи. Вдалося врятуватися лише провіднику, який розповів що сталося. Коли експедиція підійшла до долини, він трохи затримався і відстав. У якийсь момент несподівано з’явився густий туман, який обмежував видимість до 1 метра. Провідник відчув незрозумілий страх і завмер на місці. Через кілька хвилин туман розвіявся, але групи вже не було… Геологи, їхні речі і обладнання, так і не були знайдені. Вражений провідник ще довго розповідав про тумані порушує відчуття часу і видає дуже дивні звуки…

1966 рік. У лощині безслідно пропав загін військових картографів, які займалися коригуванням карт рельєфу цієї області.

А в 1976 році в ній пропала ціла група лісничих. Важко пояснити, як люди володіють досвідом суворих дослідників і провели в лісі половину життя могли пропасти безвісти.
Лощина чёрного бамбука (4 фото)

Дивні зникнення людей в Лощині чорного бамбука викликали жаркі спори по всьому світу. Хтось пояснював аномальні властивості гниючими рослинами, що виділяють психотропні пари, інші говорили про сильні геомагнітні випромінювання, а треті вірили в портали паралельних світів. Нерозгадана таємниця Лощини чорного бамбука вабить туристів зі всього світу, але, вирушаючи в нетрі, пам’ятайте: щорічно при незрозумілих обставинах там пропадають до сотні людей.
Лощина чёрного бамбука (4 фото)
Джерело