Унікальне додаток Маскарад

0
440

Програми для редагування фото є дуже популярними серед користувачів різними гаджетами. Додатки, в яких можна змінити зображення і здивувати своїх друзів, щодня викачують мільйони осіб. При цьому стандартні шаблони вже мало кого цікавлять. Серед нових технологій привертають увагу анімовані маски, які можна накладати на зображення безпосередньо при спілкуванні. Скачати таку програму можна тут.

Саме такий інструмент поклали в основу творці додатка MSQRD. З його допомогою легко змінювати зовнішність, робити знімки і відео, відправляючи їх друзям. Причому, маски ідеально підлаштовуються під риси обличчя та міміку людини, яка їх приміряє. Саме тому msqrd скачати перевагу вже майже 16 мільйонів користувачів у майже 60 країнах світу. Особливу популярність додаток отримало в Європі і Росії.

Команда мінських розробників створила утиліту всього за 48 годин. Хоча вони зізнаються, що протягом декількох років працювали над створенням технології трекінгу особи. Творці заявляють, що маскарад додаток має вірусну популярність. Багато відомі персони встановили утиліту, що стало для неї своєрідною безкоштовною рекламою.

Спочатку додаток призначалося для пристроїв з iOS. Завдяки успіху програми користувачі Андроїд вже теж можуть її оцінити, так як недавно вийшла версія і для цієї операційної системи. У MSQRD можна використовувати як фронтальну, так і основну камеру. Програма автоматично визначає контури особи і дозволяє накласти на нього маску, яку можна вибрати з представлених внизу екрану. Після того, як знімок вам сподобається, можна натиснути на кнопку і записати відео або зробити фото.

Програма msqrd дозволяє приміряти на себе образ 20 персонажів, серед яких є знамениті особистості. Але розробники навряд чи зупиняться на досягнутому, тому користувачі з нетерпінням чекають розширення бази масок. Оформлення зображення змінюється в залежності від особливостей обраного персонажа. Деякі маски дозволяють досягти додаткового ефекту (выпучить очі і ін), але для цього знадобиться змінювати вираз обличчя.