Унікальні будівлі в Майнкрафте (7 фото)

0
433

Вирішив присвятити цю статтю своїм маленьким відвідувачам, хоча думаю і дорослим вона буде, досить цікава. Майнкрафт це популярна комп’ютерна гра, мета якої — видобувати природні ресурси, будувати з цих ресурсів свої світи і захищати їх від монстрів. Гра була розроблена у 2011 році шведським програмістом Маркусом Перссоном і стала справжнім хітом в світі пригодницьких ігор. Назва Minecraft складається з Mine (шахта, видобуток) і Craft (ремесло, мистецтво). Загалом, перевести це слово можна як «Майстерність Добувача». Грати в Майнкрафт можна як поодинці, так і групами, через локальну мережу. Гра була удостоєна безлічі призів та, незважаючи на простоту графіки, користується величезною популярністю.

Minecraft – захоплююча гра-пісочниця, в якій можна будувати чудові будівлі та складні механізми. В Minecraft цікаво грати і на самоті, і на командних серверах.

Після того як перші враження від гри трохи вкладаються в голові, будь-який гравець починає замислюватися якесь масштабне будівництво. І не дарма – в Minecraft єдиним обмеженням для глобальних будівельних планів виступає фантазія гравця.
Зазвичай в якості першої споруди люди вибирають якісь відомі будівлі.

Сервер Minecraft переповнені копіями Ейфелевої вежі та інших відомих будівель. Це може стати хорошим тренуванням перед початком будівництва чогось справді унікального. Щоб зрозуміти принцип будівництва в «Майнкрафт» можна спробувати звести споруду в режимі «творчості», де немає проблем з будівельним матеріалом і можна літати.

Ідеї для масштабного будівництва будівель, скульптур і механізмів

Після освоєння азів будівництва можна подумати про будівництво якогось замку. Для цього потрібно намалювати детальний план споруди, порахувати, скільки і якого матеріалу буде потрібно, знайти відповідну місцевість. Красиві будівлі рідко стоять на голих пустирях, зазвичай вони витончено вписані в ландшафт, це необхідно враховувати.

Якщо замок здається банальною ідеєю, можна кинути сили на створення дракона чи іншого величезного міфічного створіння. Такі скульптури найкраще зводити на багатокористувацьких серверах, де інші гравці можуть допомогти порадою або ресурсами. Подібні скульптури можуть стати прикрасою сервера.

Думаю я переконав своїх маленьких і дорослих відвідувачів, що гра Майнкрафт захоплююча і цікава. Ось посилання для скачування ігри. А тепер ті самі будівлі, які можна побудувати після тривалої копіткої роботи.

Бастіон Халион.

Ця будівля була побудована протягом 1000+ годин групою амбітних будівельників команди Gazamo. Замковий комплекс складається з 6 районів, 196 будівель (всі з красиво оформленим інтер’єром), 10-ти кораблів, 2-х дирижаблів і величезного кількість прихованих схованок і пасток. Халион є одним з найбільших побудов в якому коли-небудь брала участь команда Gazamo, т. к. в результаті вся територія комплексу займає близько 190 000 000 блоків.

Красивий замок в Minecraft
Уникальные здания в Майнкрафте (7 фото)

Великий корабель в Minecraft
Уникальные здания в Майнкрафте (7 фото)

Казковий замок
Уникальные здания в Майнкрафте (7 фото)

Замок в Китайському стилі
Уникальные здания в Майнкрафте (7 фото)

Великий замок вночі
Уникальные здания в Майнкрафте (7 фото)

Замок в повітрі
Уникальные здания в Майнкрафте (7 фото)