Унікальні губні помади (5 фото)

0
318

Ні для кого не секрет, що дівчата часто фарбуються, щоб виглядати ще більш вражаюче, ніж вони є. Деякі надають собі новий образ пудрами, кремами, помадами і лаком для нігтів та іншими засобами. Хотілося б поговорити про помаді, яку використовують дівчата всього світу.

Блиск для губ і губ Maybelline
Перші, хто став випускати аксесуар для дівчат – це, безсумнівно, Мейбелин. Саме ця компанія подарувала перші губні помади всім дівчатам світу. Зараз не зустрінеш дівчину, яка не зберігала б у своїй сумочці тюбик.

Вчений Томас Вільямс, який захоплювався хімією, але зовсім не знався на жінках, вирішив створити таку помаду, збільшує обсяг жіночих губ. Саме такі губи були у його сестри Мейбл. До речі кажучи, в її честь і була названа помада і бренд – Мейблин.

Лише через кілька років помади цього бренду змогли встати на потік. З кожним роком бренд поліпшував губну помаду, удосконалюючи її. Співробітники експериментували з компонентами, підбираючи ідеальний варіант, який би підійшов все дівчатам. На сьогоднішній день, бренд випускає величезну кількість різноманітної помади.

Помада G Jewel.
Цю помаду можна дізнатися за дивним футляра, дизайн якого придумав легендарний Лоренц Баумер. Саме він придумав зробити футляр в горизонтальному положенні.
Уникальные губные помады (5 фото)
Чим же так дивна помада? Відкриваючи футляр, висувається маленьке дзеркальце, яке допомагає дівчині привести себе в порядок. При закритті, спрацьовує замочок на магніті, який не дозволяє футляру випадково відкритися.
В помаді використовуються рослинні масла, що дозволяє зробити губи такими ніжними і м’якими. Рубінове пудра, що входить до складу, дозволяє бути губ неймовірно яскравими.

Помада LaPrairie.
Уникальные губные помады (5 фото)
Ця марка незвичайний відразу з кількох причин. По-перше, футляр виконаний з срібла, що додає особливий шарм. Друга причина, яка робить помаду дивовижною – в її складі знаходиться екстракт чорної ікри. Кількість тюбиків обмежена.

Помада Paul&Joe.
Уникальные губные помады (5 фото)
Футляр засоби для краси зроблений у вигляді кішечки. Саме це кішечок найбільше любить дизайнер бренду Софі Албу. Помада чудово лягає на жіночі губи, чудово їх захищаючи. Склад підібраний таким чином, що губи зовсім не сушаться.

Помада Guerlain.
Уникальные губные помады (5 фото)
Не так давно, марка була найбільш дорогою у всьому світі. Справа в тому, що футляр був цілком виконаний із золота. Так само футляр був інкрустований діамантами. Їх кількість склала 199 штук! Це робота відомого дизайнера Ерве Ван дер Стратен. Крім помади, в наборі ідуть: пензлик, щоб наносити помаду, шкатулка для зберігання всіх цих речей і сумочка, що дозволяє носити з собою всю необхідну атрибутику.