Унікальні моделі велосипедів (6 фоп)

0
353

Велосипед – унікальний винахід, яке вже багато десятиліть не втрачає своєї популярності. Це найпоширеніше транспортний засіб, яким користуються практично у всіх країнах світу. На сьогоднішній день використовується більше мільярда роверів. Прогулянки на двоколісному агрегаті корисні для здоров’я, вони покращують екологічну обстановку і сприяють розвантаженню доріг від автомобілів. Величезний вибір велосипедів на http://ultrabike.ru/rasprodazha/, при чому за дуже низькими цінами сьогодні можна придбати такі велосипеди як: Stels, Stark, kross,подорожі та інші. Як відомо велосипеди постійно модифікують, створюючи нові, часом зовсім незвичайні моделі.

Велосипед з картону

Дизайнер з Ізраїлю зміг створити транспортний засіб з звичайного пакувального картону. Вирізавши деталі, він вимочив їх в смолі і покрив фарбою, яка не боїться ні вогню, ні вологи. Ицгар Гафнии витратив на свій винахід близько 20 доларів. Це самий легкий і дешевий велосипед у всьому світі.

Одноколісний транспорт
Уникальные модели велосипедов (6 фот)
Бен Вілсон завжди вважав, що друге колесо та рама – зайві елементи в велосипеді. Він вирішив удосконалити конструкцію і залишити транспортного засобу лише одне колесо. Такий агрегат являє собою величезне колесо, в якому встановлено рухається по контуру сидіння. Обертаючи педалі, водій провертає конструкцію і котиться в потрібному напрямку.

Рюкзак або велосипед?
Уникальные модели велосипедов (6 фот)
Сучасні інженери працюють над удосконаленням найзручнішого винахід – велосипеда, який буде легко складатися в заплічний рюкзак. Творці концепту стверджують, що такий байк стане самим зручним засобом пересування: на ньому буде максимально комфортно їздити на навчання або роботу, йому не потрібно окреме місце на парковці.

Дерев’яний велосипед
Уникальные модели велосипедов (6 фот)
Перші велосипеди були виготовлені з натурального дерева. З часом природний матеріал замінили більш міцні і практичні пластик і метал. Йоджиро Ошима – дизайнер з Японії – вирішив знову скористатися ідеями предків і розробив ровер сучасного стилю, який виготовили з дерева.

Символ Олімпіади
Уникальные модели велосипедов (6 фот)
У 2008 році житель Пекіна так перейнявся духом Олімпіади, що прийняв рішення модифікувати свій велосипед. Він додав до конструкції 3 додаткових кільця, щоб транспорт став схожий на головний символ спортивних змагань, і розфарбував їх у традиційні олімпійські кольору. Два колеса рухають агрегат, а ще три виконують лише декоративну функцію.

Крокуючий ровер
Уникальные модели велосипедов (6 фот)
Нікуди подіти стару взуття? Зробіть з них колеса для велосипеда. Один британський умілець натягнув на спиці дерев’яні колодки і взув їх у старі черевики і кросівки. Незважаючи на незвичайний вигляд, байк придатний для їзди.
Технічний прогрес не стоїть на місці. Винахідники і дизайнери втілюють в життя найсміливіші і незвичайні задуми, які вражають уяву простих обивателів.