Веселі слова тітки від племінниці на день народження

0
452

Тут ви знайдете веселі слова тітки від племінниці на день народження. Здивуйте свою улюблену тітку, виберіть у нас добрі і жартівливі слова привітання до Дня Народження. Самі весела проза – привітання для тітки.
***

Здрастуй моя мила тітка! В цей прекрасний сонячний день, хочу привітати тебе з твоїм Днем Народження. Незважаючи на свій вік, ти все одно залишаєшся такою ж молодою і красивою. Ти для мене завжди залишаєшся прикладом, який я хочу наслідувати. Тітка, я, твоя племінниця, хочу привітати тебе і побажати від усієї душі самого кращого, що може бути на цьому світі. Нехай всі твої мрії збуваються. Ти гідна захоплення і того, щоб тебе любили. Знай, щоб з тобою не сталося, я завжди буду поруч з тобою, і ти завжди можеш покластися на мене. В цей день ти повинна відчувати себе чудово, тому що саме ти, винуватиця цього торжества. Всі твої родичі долучаються до мене, і бажають тобі удачі, любові і щастя! Адже це найголовніше в житті. Живи щасливо! Удачі тобі у всіх твоїх починаннях!

***

Доброго часу доби, моя мила, прекрасна, та сама улюблена тітка на світі! Сьогодні в цей чудовий день, коли погода не перестає радувати нас своїми теплими днями, я хочу привітати тебе з твоїм святом Днем Народження! В цей день хочу побажати тобі всього самого найкращого, що може бути в житті. Щоб тебе радував кожен прожитий тобою день. Щоб ти була улюблена, і сама любила. Щоб, нарешті, з’явився той чоловік, на якого ти змогла б покластися, щоб він став тобі опорою і завжди підтримував би тебе. Якщо ти знайдеш таку людину, ти будеш щаслива по-справжньому. Подивися у вікно, бачиш всі ці квіти, сонце, і пташок, що співають, сидячи на гілках? Ось, якщо ти бачиш все це, значить ти вже щаслива. І наостанок хочу сказати тобі, що я тебе люблю. І бажаю тільки найкращого. Удачі тобі у всіх твоїх починаннях!

***

Холодний вітер розгойдує гілки дерев, небо затягло темними хмарами, і вже починається невеликий дощик. Ось у такий несхожий день, двадцять п’ять років тому ти і вперше з’явилася на світ. Ніхто тоді ще і не підозрював, що ти виростеш такою красунею і розумницею. Всі дивилися на тебе маленьку, червону і сильно кричущу. Хто б міг подумати, що ти станеш такий? Тоді теж йшов дощ і дув сильний вітер. Як бачиш, сьогодні погода нас не тішить. Але, все одно, я хочу привітати тебе з твоїм Днем Народження і побажати тобі найкращого, щоб всі твої бажання збувалися. Щоб ти була щаслива разом зі своїми друзями, і зі своєю сім’єю. І головне – щоб ти була кохана, сама любила і що б ти була здорова. Адже це найголовніше в житті кожної людини. Живи так, щоб потім не шкодувати про прожитих безслідно днями. Удачі тобі у всіх твоїх починаннях!

***

Сьогодні по-особливому світить сонце. Вже далеко не літо, але все одно воно ще дає людям можливість погрітися під своїми теплими променями, наче розуміючи і знаючи, що сьогодні особливий день. Я пишу тобі цього листа, тому що особисто не маю можливості зустрітися з тобою. І я хочу сказати тобі – з Днем Народження дорога тітка! Знай, що всі сказані мною слова по-справжньому щирі. І хоч я давно не бачила тебе, я все одно люблю тебе! У моїй пам’яті ти завжди залишишся успішної, ділової леді. Я завжди буду пам’ятати, що коли я була маленькою, ти посміхалася мені, і купувала іграшки та солодощі. Ці спогади залишаться зі мною назавжди. І в цей день я хочу привітати тебе, і побажати всього самого найкращого. Щоб всі твої найпотаємніші мрії збувалися. Щоб ти ніколи не відчувала матеріальних труднощів. Знай, я завжди буду любити тебе.

***

Доброго часу доби моя сама улюблена тітка! Сьогодні, в цей зимовий день, коли сніг пластівцями лягати на землю, дерева і дахи будинків, немов хоче огорнути їх, я хочу привітати тебе з твоїм Днем Народженням. А ще я хочу побажати тобі всього самого найкращого. Щоб все, чого б ти не захотіла, збувалося. Сорок п’ять років тому, ти вперше з’явилася на цій землі. Ти була тоді ще така маленька, червоненька і ти так голосно кричала, що всі люди навколо тебе, кривилися. Хто б міг подумати, що ти виростиш такий незвичайно красивою, розумною і дуже самостійної леді. У моїй пам’яті завжди залишаться ті миті, що я провела поруч з тобою. Я завжди буду пам’ятати, як ти купувала мені іграшки й всілякі смаколики. Удачі тобі у всіх твоїх справах. Живи щасливо!

***

Здрастуй моя улюблена тітка! Ось і настав довгоочікуваний для тебе день, день, коли ти будеш тільки одна в центрі уваги. І цей день – твій День Народження. Дорога наша іменинниця, Я хочу привітати тебе від усього серця, і побажати тобі всього самого найкращого. Щоб усе, про що ти мрієш, збувалося, щоб все у тебе було. Ти повинна знати, що всі ці слова привітання я кажу тебе щиро. Я сильно тебе люблю, і коли тебе немає поруч, я сумую за тобою. Знаєш, я б хотіла, щоб ти, нарешті, зустріла того єдиного чоловіка, який зможе зробити тебе щасливою. Щоб ти могла любити його, а він любив би тебе. Ось тоді я зрозумію, що ти по-справжньому щаслива. І хоча для багатьох цей день, далеко не свято, бо роки йдуть, і повернути їх можна, я бажаю тобі, щоб ти ніколи не шкодувала про своїх прожитих днях. Удачі тобі у всіх твоїх починаннях.

***

Ось і прийшов цей день. Привіт моя сама улюблена тітка. Сьогодні твоє свято, твій День Народження! Дивлюся на тебе й бачу, що ти зовсім не радієш. Я розумію тебе, дні минають, ми старіємо. Але не варто зневірятися, краще проживай своє життя так, що б ти не сумувала, коли будеш дивитись назад, у минуле. Сьогодні ти винуватиця цього торжества і тому я хочу побажати тобі всього самого найкращого. Щоб все у тебе в житті складалося так, як би ти цього хотіла. Щоб ти не шкодувала про один прожитий тобою вдень. Щоб ти була улюблена, і теж любила. Щоб знайшовся той чоловік, який зможе зробити тебе щасливою, і на якого ти зможеш покластися. Будь здоровою, адже це найголовніше в житті. Удачі тобі в усьому, щоб ти не робила!

***

… 11 12 13 14 15

***

Прикольні привітання з Днем Народження на телефон