Вибираємо підлогу для офісу

0
415

Відповісти на питання, який підлога для офісу найбільш підходящий, не так просто. Сьогодні будівельні роботи передбачають монтаж великої кількості підлогових покриттів, які відрізняються один від одного в першу чергу зовнішнім виглядом. Якщо відкинути геть декоративний фактор, то підлоги різняться вартістю, терміном служби, кожен матеріал має свої переваги і недоліки.

Зустрічають по одягу
Що вже й говорити про підлоговому покритті в офісі, на яке покладається безліч функцій. Підлога повинна створювати відповідний імідж компанії, бути зручним в експлуатації і безпечним для співробітників і відвідувачів. Тому підлогове покриття в офісі потрібно вибирати таким чином, щоб воно відповідало 3 головним критеріям:
-дизайн;
-зносостійкість;
-простота догляду.

Давайте більш детально розглянемо кожен аспект.
Дизайн підлоги можна умовно розділити на дві складові: естетичність і ергономічність. Продуманий зовнішній вигляд, правильно підібрана колірна гамма допоможе з першого погляду сформувати потрібний імідж серед клієнтів. Певні кольори здатні створювати позитивну робочу обстановку в офісі, інші – знижувати працездатність. Володіючи цією інформацією, можна легко добитися потрібного результату.

Офіс – місце, досить швидко піддається забрудненню. Співробітники і клієнти постійно переміщаються в приміщенні, розносячи бруд і залишаючи сліди на підлозі. Найчастіше прибирання, виробляється один раз в день, є недостатньою, і вже через кілька годин покриття виглядає неохайно. Мало хто знає, що такі сліди можна замаскувати за допомогою правильно підібраного зображення. Для цих цілей підійде дрібний повторюваний візерунок або смуги контрастних кольорів.

Практичність і зносостійкість
Для офісу краще вибирати підлогові покриття, які відрізняються простотою в догляді. Таким чином можна заощадити час на прибирання і продовжити термін служби підлоги. Зносостійкість – найважливіший критерій при виборі підлогового покриття, адже мало хто захоче через кілька років знову витрачати гроші, а головне – час на ремонтні роботи.

Виходячи з усього вищесказаного, найбільш вдалими підлогами для офісу можна вважати: ковролін, килимову плитку, лінолеум, флотекс. Щоб покриття прослужило довго, його монтаж слід довірити професіоналам, наприклад, компанії Atalian. Тут вам запропонують широкий спектр послуг по обслуговуванню офісних і промислових об’єктів і торгових центрів. Крім будівельних робіт, пропонується клінінг, управління енергією, озеленення та благоустрій прилеглих територій та ін.