Відкачування септиків

1-14-2020

Откачка септиков

Прочищення каналізації .

Грамотно обладнаний септик являє собою вельми гідну альтернативу вигрібній ямі і здатний істотно підвищити комфортність побуту людей, які проживають в заміських населених пунктах. Потрапляючи в септик, стічні води і нечистоти піддаються природному очищенню. Конструкція септика, що представляє собою локальне очисну споруду, що складається з кількох розміщених під землею камер. Обладнання септика на присадибній ділянці забезпечує захист від забруднень, неприємних запахів, а також запобігає зараження грунту. При цьому, як відомо, обсяг навіть самого великого септика обмежений, у зв’язку з чим, рано чи пізно доводиться звільняти від скупчилися нечистот. І природно, після відкачування септика весь його вміст має бути вивезено в спеціальне місце для подальшої утилізації. За допомогою вакуумного насоса відбувається видалення з септика всього вмісту. Після цього фахівці під струменем води розмивають утворився мул, що робить можливою його відкачування. Також хочемо вам порекомендувати откачка септиков в Сергиев Посаде

Сучасним ассенізаторским машин під силу здійснити відкачування септиків в Мінську з будь-якої глибини з використанням набору шлангів різного діаметру і довжини. Всі откаченний вміст септика підлягає вивезенню та утилізації. Для чого потрібна відкачування септика. Процедура відкачування септика увазі видалення відкладень, що скупчилися в його камерах. Перший етап очищення – механічний і передбачає відстоювання води з метою випадання містяться в ній важких домішок. Третій етап – фільтрація стічних вод в спеціальних колодязях. Ця стадія очищення є завершальною і після неї вода стає придатною для використання, наприклад, для поливання ростуть на присадибній ділянці рослин.
Забезпечення ефективної очистки стічних вод і справного функціонування автономної каналізаційної системи можливо тільки в разі регулярної відкачування септика. Рекомендована частота прийняття заходів по звільненню септика від вмісту – один раз на рік.