Відпочинок в ОАЕ: огляд курортів і визначних місць (5 фото)

0
390

Об’єднані Арабські Емірати розташовані на східній частині Аравійського узбережжя. Тут можна відпочивати цілий рік, хоча найбільш популярним є період з жовтня по травень. Саме в цей час в ОАЕ найбільш приємна температура (на рівні +25 – +30 градусів Цельсія), влітку ж вона може піднятися до +50 градусів Цельсія. Але це не означає, що влітку не варто сюди приїжджати. У цей період ціни на тури значно нижче, крім того, тут у всіх приміщеннях встановлені кондиціонери (навіть на зупинках), так що спека не буде сильно відчуватися. Основні курорти, які зараз активно розвиваються в ОАЕ, – це Абу-Дабі, Дубай, Шарджа і Фуджейра.

Абу-Дабі – столиця Об’єднаних Арабських Еміратів. Сюди їдуть заради шопінгу і екскурсій, пляжний відпочинок відходить на другий план. В Абу-Дабі можна прогулятися по парку, розташованому на набережній, в якому перебувають 90 фонтанів. Цікаво буде подивитися палаци Аль-Хусн і Аль-Джафара, майже на кожному кроці стоять мечеті, найзнаменитіша – шейха Зайеда. Як відомо, Об’єднані Арабські Емірати були бідною державою до тих пір, поки на їх території не була знайдена нафта. Історію розвитку міста можна подивитися на нафтовій виставці. Вночі тут також є чим зайнятися, в Абу-Дабі працює безліч барів і нічних клубів.
Отдых в ОАЭ: обзор курортов и достопримечательностей (5 фото)

Дубай – це найпопулярніший серед туристів емірат. Тут є все для чудового відпочинку: море, піщані пляжі, закриті гірські траси, відвідати найвищу будівлю в світі вежі Бурдж Халіфа (828 м). Поруч з вежею знаходиться величезний торговий центр, в якому представлені товари всіх брендів, є свій океанаріум, а на вході розташований найвищий у світі танцюючий фонтан. Емірат також відомий найдорожчим готелем у світі «Парус». Дубай, як і інші емірати, багатий безліччю мечетей, ринками, базарами і т. д.
Отдых в ОАЭ: обзор курортов и достопримечательностей (5 фото)

Шарджа вважається культурною столицею ОАЕ. Цей емірат є найсуворішим, тут дотримуються правил мусульманської релігії: в Шарджі сухий закон, крім того, тут не приємно ходити у відкритому одязі (дівчатам бажано закривати плечі і коліна). Цей курорт розташований на узбережжі Перської моря і Оманської затоки, тут є як приватні, так і суспільні пляжі. У Шарджі багато парків і садів, в парку Аль Моджаз розташований за 100-метровий фонтан, на весь емірат зверхньо можна подивитися на колесі огляду. Головною визначною пам’яткою є мечеть короля Фейсала, сторожові вежі, монумент Священному Корану, численні музеї та галереї.
Отдых в ОАЭ: обзор курортов и достопримечательностей (5 фото)

Емірат Фуджейра до 1952 року входив до складу Шарджі, сьогодні ж він став окремим курортом. Він розташований на узбережжі Індійського океану. Тут можна відпочити на просторих пляжах, поплавати з маскою, зайнятися дайвінгом. У Фуджейрі цікаво буде подивитися сади Айн-Аль-Мадхаб, гарячі джерела, бої биків, Музей давніх поселень з знахідками, численні мечеті і т. д.
Отдых в ОАЭ: обзор курортов и достопримечательностей (5 фото)

Об’єднані Арабські Емірати – це цікава країна, де до 50-х років минулого сторіччя була пустеля і процвітала бідність. Сьогодні ж ця держава перетворилася на курорт, що вражає своєю красою і масштабністю: найвища будівля в світі, найвищий фонтан, найдорожчий готель – все це можна побачити тут.

Матеріал підготовлений за підтримки туроператора: abstour.by. Ознайомитися з іншими матеріалами про відпочинок в Об’єднаних Арабських Еміратах ви можете за адресою: http://abstour.by/info/napravleniya/oae/.