Відстежити рух літака онлайн за номером рейсу

8-15-2019

Посадивши своїх рідних або друзів на борт літака, все ми хвилюємося за те, щоб лайнер без пригод приземлився в призначеному місці. Час в очікуванні новин тягнеться нескінченно довго, і тому набагато зручніше контролювати хід польоту онлайн з екрану свого гаджета.

Відстежити рух літака допоможе сайт TMGinfo.

Для тих, хто знає, як відстежити літак в реальному часі за номером рейсу, це не стає проблемою. Існують спеціальні сервіси, які прямо в теперішньому часі відстежують пересування авіалайнерів по всій земній кулі.

ТЕХНОЛОГІЯ ВІДСТЕЖЕННЯ ПОЛЬОТІВ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ ЗА НОМЕРОМ РЕЙСУ

Сьогодні для відстеження польотів використовується унікальна технологія ASD-B, що дозволяє не тільки дізнатися координати знаходження літака на карті, але і побачити набрану висоту і швидкість, з якою летить лайнер. Інакше кажучи – це радар, який використовується для стеження за пересуваннями літаків в небі, на основі даних якого і створюються сервіси, які допомагають відслідковувати польоти онлайн.

Один з найпопулярніших і точних сервісів, що використовують технологію ASD-B – flightradar24.com. Живе відстеження польотів також можна спостерігати на сайтах flightaware.com, planefinder.net та інших. Флайтрадар24 не працює російською мовою, але функціонал сайту буде інтуїтивно зрозумілий навіть новачкові. Повний функціонал доступний за адресою https://www.flightradar24.com

Користувач, який відкрив карту польотів літаків онлайн в реальному часі, зможе дивитися, як летять літаки в теперішньому часі, при цьому неважливо, яка авіакомпанія здійснює переліт. Авіалайнери на карті відображаються у вигляді жовтих рухомих піктограм, натиснувши на одну з них, можна отримати додаткову інформацію про рейс:

Номер авіалайнера;Маршрут літака і його координати;Місце вильоту і кінцева точка призначення;Авіакомпанію, якій належить лайнер;Час у польоті (пройденої і залишився);Набрана висота;Швидкість, з якою здійснюється пересування.Додатково можна навіть дізнатися погодні умови конкретного місця на карті.

При натисканні на піктограму літака з метою отримання детальної інформації, вона змінить свій колір на червоний, а маршрут рейсу відобразиться у вигляді синьої лінії. Карта польотів оновлюється кожну секунду, тому іконки постійно змінюють своє місце розташування.

Як відстежити літак за номером рейсу?

Також на флайтрадар24 є можливість відстежити літак онлайн за номером рейсу. Для цього потрібно лише ввести номер в пошуковому віконці (search) – воно розташоване у верхньому правому куті екрану. Сайт покаже всі варіанти рейсів з цим номером, з яких потрібно вибрати цікавий і натиснути на іконку літака. З’явиться інтерактивна карта, на якій можна стежити за літаком онлайн зараз.

Додаток для мобільного телефону

Відстежити літак онлайн можна і через мобільний додаток – на сайті є посилання для власників пристроїв IOS (вартість $ 3.99) і Android (вартість покупки 149 руб), за якими можна купити додаток flightradar24 і спостерігати за пересуваннями авіалайнера прямо зі смартфона або планшета. Інтерфейс досить зручний і також буде зрозумілий навіть тим, хто вперше зіткнувся з цією технологією.

Відстеження польотів в реальному часі за номером рейсу – функція, яка неймовірно корисна сьогодні. Ви можете не переживати за своїх близьких, що знаходяться на борту літака, а спокійно спостерігати за польотом на інтерактивній карті в будь-який зручний час.