Вигідні путівки на відпочинок в Паттайя – курортному серце Таїланду

0
85

Жива і динамічна Паттайя – вона, як пульсуюче серце курортного Таїланду, притягує до себе туристів з різними запитами. На її пляжах зустрічаються буддисти, індуїсти, європейські католики і православні росіяни, любителі екстриму і шукають заспокоєння. Дивовижна і непередбачувана Паттайя примиряє своєю доброзичливістю людей, які навряд чи б змогли зустрітися десь ще.

В Паттаї можливий будь-який, абсолютно будь-який вид відпочинку. Демократичні ціни на відпочинок в Паттайя роблять її доступнішою Пхукета або Самуї, а близькість аеропорту Бангкока розширює межі подорожей. Транспортна доступність курорту викликає заздрість у багатьох туристичних місць світу: міжнародний аеропорт, аеропорт для місцевих (дешевих!) перельотів всередині країни, морський порт, залізничне сполучення.

Паттайя ділиться на кілька районів. Перший – курортний район – розташований між узбережжям і трасою Sukhumvit Road, яка проходить крізь весь місто, зручно з’єднуючи всі його частини. Незліченні пляжі і кафе; нічні бари і дискотеки, включаючи знамениту Walking Street (вулицю галасливих барів без претензії на якісь моральні підвалини); легендарна вулична їжа, яку без побоювання пробують всі туристи і залишаються в захваті: гостро, але екзотично (!); фруктові лавки і свіжі кокоси, що курсують по пляжу в возах місцевих торговців, – все це галаслива курортна Паттайя.

Вище розташована північна Паттайя. Тут розташовується особливо красивий Храм істини – шедевр дерев’яного зодчества, зведений без цвяхів. Розташований на березі моря і обдувається вітрами, він ніколи не буде добудований, так як за повір’ям місцевих жителів, дерево можна покривати фарбою – адже в ньому живуть духи! Тому всередині завжди працюють реставратори. Храм поєднує в собі культуру 4 країн: Індії, Камбоджі, Таїланду і Китаю, а побудований на гроші мецената з Таїланду.

Південна частина Паттайї об’єднує райони Пратамнак і Джомтьен, що відрізняються тишею і ще більш демократичними цінами на їжу та шопінг. Тут немає гучних дискотек, пляжі чистіші, цінник готелів вище.

Особливістю Паттайї також є довколишні острови: Ко-Лан, Ко-Сак і Ко-Phai. По ходу перерахування, ці острови «набирають» в чистоті води і «втрачають» цивілізованості і обладнання пляжів. Якщо хочеться екзотичної казки з бірюзовою водою і відсутністю людей – ласкаво просимо на швидкісний катер в порту Паттайї, який за 20 хвилин довезе Вас до Ко-Phai.

Переміщатися по Паттаї можна на мопедах, що здаються в оренду на кожному кроці, або на тук-туках – пікапах, перероблених під маршрутки з лавками і тентом. Для подорожей варто використовувати карту з позначками всіх ключових місць, поширювану у магазинів безкоштовно.