Вигідні путівки на відпочинок в Паттайя – курортному серце Таїланду

0
220

Жива і динамічна Паттайя – вона, як пульсуюче серце курортного Таїланду, притягує до себе туристів з різними запитами. На її пляжах зустрічаються буддисти, індуїсти, європейські католики і православні росіяни, любителі екстриму і шукають заспокоєння. Дивовижна і непередбачувана Паттайя примиряє своєю доброзичливістю людей, які навряд чи б змогли зустрітися десь ще.

В Паттаї можливий будь-який, абсолютно будь-який вид відпочинку. Демократичні ціни на відпочинок в Паттайя роблять її доступнішою Пхукета або Самуї, а близькість аеропорту Бангкока розширює межі подорожей. Транспортна доступність курорту викликає заздрість у багатьох туристичних місць світу: міжнародний аеропорт, аеропорт для місцевих (дешевих!) перельотів всередині країни, морський порт, залізничне сполучення.

Паттайя ділиться на кілька районів. Перший – курортний район – розташований між узбережжям і трасою Sukhumvit Road, яка проходить крізь весь місто, зручно з’єднуючи всі його частини. Незліченні пляжі і кафе; нічні бари і дискотеки, включаючи знамениту Walking Street (вулицю галасливих барів без претензії на якісь моральні підвалини); легендарна вулична їжа, яку без побоювання пробують всі туристи і залишаються в захваті: гостро, але екзотично (!); фруктові лавки і свіжі кокоси, що курсують по пляжу в возах місцевих торговців, – все це галаслива курортна Паттайя.

Вище розташована північна Паттайя. Тут розташовується особливо красивий Храм істини – шедевр дерев’яного зодчества, зведений без цвяхів. Розташований на березі моря і обдувається вітрами, він ніколи не буде добудований, так як за повір’ям місцевих жителів, дерево можна покривати фарбою – адже в ньому живуть духи! Тому всередині завжди працюють реставратори. Храм поєднує в собі культуру 4 країн: Індії, Камбоджі, Таїланду і Китаю, а побудований на гроші мецената з Таїланду.

Південна частина Паттайї об’єднує райони Пратамнак і Джомтьен, що відрізняються тишею і ще більш демократичними цінами на їжу та шопінг. Тут немає гучних дискотек, пляжі чистіші, цінник готелів вище.

Особливістю Паттайї також є довколишні острови: Ко-Лан, Ко-Сак і Ко-Phai. По ходу перерахування, ці острови «набирають» в чистоті води і «втрачають» цивілізованості і обладнання пляжів. Якщо хочеться екзотичної казки з бірюзовою водою і відсутністю людей – ласкаво просимо на швидкісний катер в порту Паттайї, який за 20 хвилин довезе Вас до Ко-Phai.

Переміщатися по Паттаї можна на мопедах, що здаються в оренду на кожному кроці, або на тук-туках – пікапах, перероблених під маршрутки з лавками і тентом. Для подорожей варто використовувати карту з позначками всіх ключових місць, поширювану у магазинів безкоштовно.

Як відпочити в Болгарії

Как отдохнуть в Болгарии
Болгарія пропонує широкі можливості для відпочинку, питання «куди поїхати» має безліч відповідей. Практично все, що можна чекати від якісного і недорогого відпочинку в європейській країні, тут можна знайти. І при цьому Болгарія не пропонує ніякої екзотики, все звичне, знайоме і комфортно для жителя нашої смуги.
Також хочемо вам порекомендувати tourpoisk.com.ua/ua-blog
Ви можете ознайомитися з самобутньою історією країни, відпочити в горах або на морі, знайти хороші спа – центри, пройтися лісовими стежками, помилуватися пейзажами і долинами.
Балканська країна знаходиться в тому регіоні, який своїми історичними коренями сягає в сиву давнину. А значить — ви знайдете тут безліч визначних пам’яток, старовинних міст, храмів і парків, повз які не можна просто так взяти, і пройти.
Детальніше про екскурсії в Болгарії читайте у цьому розділі.
Болгарія — це яскраве сонце, нескінченні пляжі з дрібним, золотистим піском, живописні затоки з прозоро – блакитною водою, мінеральні джерела і яскрава рослинність. Все це створює хороші умови для розслабляючого і приємного відпочинку.
Значна частина узбережжя висока і скеляста або, навпаки, низька і болотна. У таких вологих місцях присутня достаток різноманітної буйної рослинності. Так що кращі пляжі країни знаходяться у відомих і підготовлених курортах, хоча ви можете спробувати знайти дикий пляж під свій смак.
Більше про відпочинок в Болгарії на морі можна прочитати в цьому розділі.
Лижний відпочинок в Болгарії в основному орієнтований на молодь. Самим холодним і сніжним місяцем тут вважається січень, при цьому сильних морозів майже не буває. Тут є схили, на яких можуть кататися і досвідчені лижники, і ті, хто вперше став на лижі. Є спеціальні траси для дітей. Сімейний лижний відпочинок в Болгарії досить популярний і не занадто дорогий.
Читайте більше про гірськолижний відпочинок в Болгарії тут.
Бальнеоклиматические курорти з унікальною екологією, цінними биоклиматическими показниками — ось що таке Болгарія. Живописні виноградники, пагорби, сади і хороший клімат створюють неповторне оздоблення для невеликих містечок або великих спа – центрів. Чорноморське узбережжя теж відоме своїми лікувально – грязьовими комплексами.
Наше Travel – медіа інформує і надихає, а Гід розповідає: що, де, як і скільки. Вся необхідна мандрівникові інформація — саме тут.