Водоспад Перлина (3 фото)

0
399

Одне з самих екзотичних місць планети Водоспад Перлина розташований у Китаї на території національного заповідника Цзючжайгоу, і являє собою майже 90 метрів печерних скель, з яких чистий, синій вир з висоти понад 250 метрів спадає вируюча галаслива піна. Кожен, хто опиниться в такому місці, буде одним із самих щасливих людей на землі, побачив одне з найбільш дивних і дивовижних створінь природи.

Не дивлячись на погоду, в незалежності від пори року, наявність опадів або їх довгий відсутність, турист, що відправився подивитися на Китайське диво, зможе насолодитися усіма принадами і величністю водоспаду. Водоспад Перлина – постійне джерело не тільки води, але і натхнення творчих осіб, полонить своєю неприборканою і, в теж час, невблаганним спокоєм перед своїми глядачами.
Водопад Жемчужина (3 фото)

Китайська пам’ятка буквально оповита водної стіною, а опинившись біля її підніжжя, здається, ніби поринаєш у густу туманну млу, яка створена маленькими крапельками води, які падають з самої вершини Перлини. Тільки тут в жаркий і сухий день завжди буде прохолодно і прекрасно до такої міри, що не захочеться залишати джерело до моменту відступу безжальної спеки.
Водопад Жемчужина (3 фото)

Вирушаючи на Водоспад Перлина, кожен турист має можливість пройти крізь душову пелену у скельні печери і відчути силу і значимість природного творіння. Крім усього іншого, Водоспад Перлина багатий різноманітністю різного виду тварин, рідкісних птахів, комах, а так само рослин, деякі з яких занесені в червону книгу. Завдяки сприятливим кліматичним умовам, добре відчують себе тут не тільки представники флори і фауни Китаю, але і люди, мандрівники, які бажають внести у своє життя нові спогади.

Добираючись на водоспад Перлина, національного парку Цзючжайгоу, ви зможете насолодитися не тільки перлиною світу, але і іншими дивовижними куточками Китаю, з яких кожен мандрівник зможе вибрати свій улюблений, а також зберегти фото, перебуваючи в унікальному природному масиві, розташованому державою і людьми. Водоспади, великі лісові насадження, дика природа, водойми та екскурсії по них – самі чарівні моменти, на думку кожного, хто відвідав китайський парк.
Джерело