Вибір оптимальної моделі Айфона

5-30-2017

Протягом останніх років компанія Apple зайняла стійкі позиції на ринку продажу смартфонів. Потенційних покупців не лякають порівняно високі ціни, оскільки вони готові платити за якість свого гаджета. Лідируючі позиції продукції передбачають випуск нових моделей Айфона. Саме тому виникає питання, якій моделі краще зупиниться.Хочу запропонувати купити service-iphone.com.ua/remont-iphone-6s/zamena-razjoma-dlja-naushnikov

Попит на новий модельний ряд дорівнює можливостям. Випуск iPhone 6 і iPhone 6 Plus – це справжній прорив за багатьма характеристиками пристрою, проте не багато хто готовий платити за ці зміни.
Діагональ айфона – особливості екранів
Перш ніж зупинитися на певній моделі, необхідно протестувати телефон в магазині. Тільки на дотик можливо встановити, чи достатньо розширення екрану для майбутнього призначення айфона.

Найбільша діагональ – 5,5 дюймів у нового вдосконаленого iPhone 6 Plus. Цей пристрій відмінно підійде для перегляду фільмів, ведення бізнес-справ, установки спеціальних програм. Айфон 6 трохи відстає від свого «яблучного брата», його діагональ дорівнює 4,7 дюйми.
Більш ранні моделі не дивують покупців великими розширеннями. Так, 5-я, 4-я і 3-я моделі мають екранами з діагоналлю менше чотирьох дюймів. Цього недостатньо для вирішення певних завдань, однак, для звичайного користувача, це може бути навіть плюсом. Так, компактність цих айфонів очевидна, — вони ідеально поміщаються в руці і зручні в користуванні.

Порівняння моделей айфон
Візуальні відмінності екранів
Зовнішній вигляд девайса
Трійка, скажемо чесно, на момент 2015 року виглядає застарілою, хоча для початкового знайомства з продукцією Apple її можна рекомендувати без докорів совісті. При купівлі перевагу однозначно моделі 3GS.
Не дивлячись на те, що Айфон 4 дещо втратив свою актуальність з появою нових удосконалених версій, він дуже зручний у використанні, тут досить оптимальне розширення екрану і виглядає він не гірше п’ятірки.
Що стосується зовнішнього вигляду Айфона 6 – це цілий ряд приємних змін:
Закруглені кути;
Зручне розташування кнопки включення Айфона: вона розташована у правому верхньому куті, а посередині бічної сторони;
Айфон 6 – це ультратонка версія девайса, яка перевершує своїх попередників.

Програмне забезпечення гаджетів
Основна перевага Iphone 5S, 6, 6 Plus – це новітня операційна система iOS 8. Перш ніж купити Айфон 6 Plus замість звичайної 6-ї версії, визначте програмні відмінності телефонів.
Краще купити 6 Plus, якщо у вас немає iPad і ви плануєте використовувати гаджет в якості планшета, на якому зручно працювати. Інтерфейс тут трохи видозмінений: існує альбомна орієнтація. Вона доречна при такому розширенні екрану, оскільки у користувача з’являється більше місця для виводу інформації в дві колонки.
Сенсор відбитка пальця вашої руки встановлений на всіх трьох пристроях. Після його вдалого тестування на Айфон 5S, виробник переніс цю функцію і на сучасні моделі. Мінуси сенсорного управління не були виявлені самою компанією Apple, ні постійними користувачами гаджетом.
Що стосується старших моделей, тут панує iOs 7 і 6, які є останніми доступними версіями операційних систем. Все б нічого, але з кожним місяцем велику кількість додатків відмовляється від підтримки цих ОС і потребують свіжих версій, мабуть, політика Apple. В іншому претензій до них немає.
Камера – краще багатьох фотоапаратів
Який вибрати Айфон для того, щоб отримувати якісне зображення – це питання турбує покупців, які купують пристрій для професійних цілей.
Стимеры, які активно користуються можливостями Айфона, відзначають, що знімати і фотографувати на iPhone 6, iPhone 6 Plus. За рахунок нової технології Focus Pixel знімки і відео виходять чіткими, легше сфокусуватися на об’єкті.
Мінуси камери полягають у тому, що вона дуже випирає. З-за мінімальної товщини айфона, виробникам не вдалося розробити відповідну камеру. На противагу цьому недоліку, компанія Apple встановила сапфірове скло, яке не піддається подряпин. Більш того, спеціальний чохол захистить ваше пристрій від появи зовнішніх дефектів.
Для звичайного користувача якість фотографій починаючи з моделі iPhone 4S і вище напевно буде достатнім і задовольнить всі потреби, особливо в порівнянні з конкурентами цього ринку.
Ціна вибору – який краще купити iPhone
Безумовно, нові моделі більш функціональні і краще в плані продуктивності. Попередники по багатьом параметрам відстають від нових моделей. Однак, переплачувати за кілька змін – вкрай нерозумно.
Також варто розмежувати і версії моделей, Так, наприклад, не можна порівнювати 4-ю версію і версію 6 Plus. Це два абсолютно різних телефону з великою різницею в часі виробництва.
Для кожного вибір буде персональним, а ми б розділили так:
Є необхідність у великому екрані, — тоді ваші претенденти iPhone 6 і 6 Plus
Хочете практичний і надійний телефон – iPhone 4/4S
Бажаєте до попереднього пункту додати розблокування по відбитку пальця, — iPhone 5S
Немає жирних фінансових можливостей, а айфон хочеться, — iphone 3GS
Як вибрати айфон і не прогадати
Не варто замовляти Айфон «не помацавши», зокрема це стосується нових моделей, до моменту появи їх у магазині не поспішайте. Так, неприємна ситуація склалася з появою 6-ї моделі та моделі 6 Plus.
Покупці зробили попередні замовлення на телефон після яскравої презентації пристрою. Багато хто навіть замовляли телефон з пам’яттю на 16 ГБ, тільки з причини відсутності інших варіантів. Цей поспіх для деяких обернулася незадоволенням від зробленої покупки. Деякі з них потім зізналися: «Ліпше було б заздалегідь протестувати його, перевірити функціональність і випробувати в дії».