Вибираємо дерев’яну тростину

2-23-2020

Порушення опорно-рухової функції трапляються досить часто. В основному з цією проблемою стикаються літні люди. Зрозуміло, нікому не хочеться втрачати свою самостійність. Щоб спростити пересування, доводиться використовувати спеціальні пристосування. Мова йде про травму, артрозі, артриті або варикозі? Потрібно знизити навантаження на ногу? В такому випадку підійде тростина. Між іншим, вона може бути стильною. Сучасна дерев’яна Тростина ручної роботи нерідко має незвичайну форму ручки або декорується за допомогою різьблення. Виходить досить оригінально. Хочемо порекомендувати замовити тростину на сайті https://decor.kharkov.ua/trosti по найкрщій ціні та високої якості .

Що враховувати при виборі?
Потрібно брати до уваги кілька моментів. Наприклад, має значення розмір тростини. Важливо, щоб він відповідала людині по зростанню. Необхідно встати прямо і зігнути руку в лікті на 15 градусів. Відстань від долоні до підлоги – потрібний розмір.

Зверніть увагу на ручку. Наскільки вона зручна? Важливо, щоб ручка легко укладалася в руку. Товщина повинна бути такою, щоб пальці при обхваті не торкалися до долоні.

Переконайтеся, що тростина не буде ковзати. Для літа і демісезону буде гумового або поліуретанового наконечника. Взимку краще використовувати тростину з висувним шипом.

Звертайте увагу на надійність тростини. Вона залежить від обраних матеріалів.

Де купити стильну тростину?
Придбати тростину ручної роботи можна в компанії»Декор”. У продукції фірми є чимало переваг:

  • Надійність. Всі тростини виготовляються з міцних матеріалів. В основному, використовуються дуб і канадський клен. Підвищують міцність латунні кільця і вставки. Поліуретановий наконечник попереджає розтріскування. Тростини відмінно переносять вологість і інші атмосферні впливи. Вони здатні прослужити тривалий час.
  • Збалансованість. Фахівці ретельно продумують розмір, вагу і форму тростини. Це дозволяє забезпечити правильний центр ваги.
  • Зручність і безпека. Тростини оснащуються ергономічною ручкою. Поліуретановий наконечник попереджає ковзання, заглушають стукіт.
  • Дизайн і різноманіття. Ручки тростин, які представлені на сайті, прикрашені оригінальним різьбленням. Кожен зможе вибрати варіант за смаком – » Ренесанс«,» шахіст«,» Сармат«,» Слідопит«,» Версаль«,» Чапля«,» Дракон«,» Соната«,»Альпійська тростина”. Вони відрізняються по малюнку. Тростина” Чапля ” виконана з ручкою у формі голови птиці.
  • На сайті представлені різні розміри тростин.