Вибираємо спортивний одяг.

2-7-2018

Вибираємо спортивний одяг.
У повсякденному житті натуральні матеріали цінуються більше, але тільки не в фітнесі. Тут балом править синтетика. Вона дісталася нам з професійного спорту – заради нових рекордів вчені розробляють купальники, які краще ковзають по воді, футболки з “космічної” тканини, миттєво випаровують зайву вологу.. Всі ці вироби – продукт хімічної промисловості, а бавовна залишився хіба що в деяких єдиноборствах. Синтетика володіє мінімальною вагою, хорошою здатністю вбирати і відводити піт, вона зручна, погано брудниться і відмінно чиститься, розтягується по фігурі і підтримує тонус м’язів. Втім, якщо у вас алергія на штучні тканини або вони вам просто не подобаються, бавовна – не табу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі бейсболка new york купить.
Він, звісно, приємніше тіла, але не так зручний. Обтягуючий форма хороша для аеробіки, «гойдалки», йоги, пілатесу, сайклінгу, пауерліфтингу, кардіотренувань. Вона дозволяє бачити кожну м’яз, тому не соромтеся носити легінси (тайтсы) – це дуже популярна одяг і у чоловіків. Для ігрових видів спорту теж потрібна своя форма, вимог до обтягиванию тут немає. Уникайте занадто широкою одягу, якщо ви не каратист. Рукава і штанини не тільки стиснуть руху, але можуть бути небезпечні, якщо потраплять в механізм тренажера або бігової доріжки. Певний стандарт для фітнес-клубу – штани і топ для жінок, майка і шорти/тайтсы для чоловіків, легкі кросівки.
У такому одязі вам буде зручно тренуватися на більшості снарядів, вона також підійде для багатьох видів активності. Занадто тісний одяг на тренуваннях, всупереч міфам, не сприяє схудненню і не приносить користі. Вона може хіба що лопнути під час присідання в самому незручному місці. Інша справа – «компрессионка». Стягуючі гетри, штани, комбінезони стискають кінцівки, щоб допомагати кровоносних судинах впоратися з навантаженням. Чоловікам краще вибрати щільні або обтягуючі шорти, «велосипедки», тайтсы або полутайтсы – занадто «повітряні» шорти будуть чубитися та створювати незручні ситуації.