Види тротуарної плитки

3-16-2020

Тротуарная плитка Старый город

Тротуарна плитка користується великою популярністю, вона застосовується в багатьох областях і досить часто зустрічається на вулицях міста і заміських селищах, дачних ділянках. Плиткою викладають площі, міські парки і мостові, пішохідні доріжки і тротуари, території поруч з сучасними житловими комплексами, і навіть зони паркування. Саме тротуарну плитку вибирають для облагородження територій садів і присадибних ділянок, для створення акуратних і естетичних доріжок і незвичайних композиційних рішень простору ділянки. Завдяки широкому асортименту колірних і фактурних рішень, різноманіттю форм і розмірів, тротуарна плитка завжди вибирається за індивідуальним смакам і перевагам і виглядає неповторно. Є у плитки та інші достоїнства. Також хочемо вам порекомендувати тротуарная-плитка.kiev.ua у нас великий вибір.

На доріжках, викладених плиткою, не буде збиратися вода навіть при сильних опадах, вся волога з поверхні йде у шви і нижню пісочну основу. До того ж, тротуарна плитка стійка до високих температур, не деформується, нагрівається значно менше асфальту. Залежно від призначення, місця укладання і передбачуваних навантажень на майбутній тротуар, є певні рекомендації з вибору плитки найбільш відповідних видів. А її зовнішній вигляд, якості і характеристики залежать від застосовуваних матеріалів і способу виробництва.
Головним чином плитка тротуарна розрізняється за методом виробництва складом і застосовуваним для її виробництва матеріалів.

Різні види плиток і за способом виробництва. Найбільш популярною вважають плитку, виготовлену методом вібропресування ,при якому матеріал досягає максимальної щільності, а після застигання і необхідної міцності. Однак даний спосіб не дозволяє виготовляти вироби з великою різноманітністю декорування поверхні. Більш декоративну плитку з красивою лицьовою стороною, насиченими відтінками і багатими текстурними поверхнями отримують методом вібролиття – склад заливають в підготовлену форму, розташовану на спеціальній вібруючої поверхні. Представлена на ринку плитка має стандартні розміри. Є вироби і з іншими розмірами, але вони використовуються рідше .