Виготовлення меблів та кухонь на замовлення

7-15-2020
Пудровая кухня с деревянной столешницей

 

 

Кухня на замовлення в Києві

Найпопулярніша позиція в нашому асортименті – кухні на замовлення в Києві. Це пояснюється тим, що кухонне простір має бути максимально ергономічним, і досягти цього можна тільки шляхом виготовлення кухні на замовлення. Кожна господиня сама для себе визначає, якої форми, розміру та кольору повинна бути кухня. Скільки повинно бути скриньок, куди повинні відкриватися дверцята: вгору або в сторону. Де повинна бути ніша для духовки і простір для витяжки. Більш ніж за 10 років існування наша компанія виробляла тільки якісні кухні, ніколи не порушувала термінів і завжди дотримувалася умов договору. Можна сказати, кухні під замовлення в Києві – це наша візитна картка. У нас замовляють зі всієї України. Також хочемо вам порекомендувати кухня столешница под дерево виготовлення меблів і кухонь на замовлення від фірми Корф мебель .

Виготовлення кухні на замовлення в Києві можливо з будь-якого популярного або специфічного матеріалу. Матеріали вітчизняного виробництва (Україна) та зарубіжного (Австрія та Італія). Фурнітура, використовувана нами для виробленої продукції, пройшла випробування часом і чудово себе зарекомендувала: виробники «Hafele», «Hettich», «Blum» і «Muller».

Так як виробництво кухонь на замовлення в Києві виконується за індивідуальними проектами, то терміни виготовлення сильно залежать від їх складності. Зазвичай з моменту узгодження макету до здачі готової кухні проходить від 2 до 4 тижнів.

Доставка по Києву здійснюється протягом 2 днів після виготовлення кухні і включена в вартість виготовлення. У разі відправлення по Україні у вартість включена доставка у ваше місто будь-яким перевізником. Строки при цьому залежать від вибраної служби доставки, міста призначення і погодних умов.

Збірка кухні за бажанням клієнта здійснюється безкоштовно нашими збирачами з профільним стажем не менше 8 років. Вони щорічно відвідують галузеві майстер-класи та семінари для підвищення кваліфікації.

Замовити виготовлення кухні в Києві можливо за номерами

(044) 232-19-45
(097) 911-45-06
(095) 726-86-25
(096) 931-27-47

Заказать звонок. Або через форму зворотного зв’язку. Оплату готової кухні можна зробити готівкою або безготівковим платежем. Роботи з виробництва кухонь починаються після підписання договору та внесення передоплати в розмірі 75% від загальної суми замовлення.

Будь-які меблі на замовлення в Києві проводиться нами за індивідуальним замовленням.