Як доставити легкий але об’ємний вантаж ? Який вибрати вид транспорту?

9-8-2017

Часто доставка легкого, але об’ємного вантажу виходить трохи дорожче, ніж доставка вантажу у якого фактична вага дорівнює або менше об’ємного. Таке відбувається, наприклад, у випадку авіаперевезення. Авіакомпанія перевізник розраховує ціну доставки вантажу як правило з розрахунку вартості перевезення вантажу за кг ваги. Але так як літак має обмежений обсяг і обмежену вантажопідйомність для перевезення вантажу компанії звичайно ж вигідно відправити вантаж важче, щоб використовувати ліміти перевезення по повній, ніж вантаж об’ємний, але з малою вагою. Тому авіакомпанії ввели формулу розрахунку корисного простору щодо фактичної ваги вантажу і розраховують об’ємний вантаж з розрахунку коефіцієнта об’ємного вантажу 167 кг на 1 куб. метр. Хочу запропонувати Вам https://smartcargo.com.ua/mezhdunarodnye-perevozki/generalnye-gruzy/

При перевезеннях автомобільним транспортом коефіцієнт об’ємного вантажу дорівнює 333,3 кг на 1 куб. м, а при доставках морським контейнером на 1 куб. метр припадає 1 тонна фактичного ваги.

Для розрахунку вам потрібно дізнатися обсяг вашого вантажу або обчисливши його за формулою довжина*ширина*висота=обсяг

За розрахунок береться більша величина з фактичного або об’ємної ваги.

Який вибрати спосіб доставки? На це питання можна відповісти лише тільки знаючи всі нюанси поставки, такі як країна відправлення і доставки, терміни постачання і вартість вантажу. Так як найчастіше за вартість перевезення об’ємних вантажів відбувається значне подорожчання товару в кінцевому пункті доставки, що може привести до економічно не вигідним витрат і недоцільність поставок даного виду товарів.

Щоб дізнатися тарифи і проконсультуватися як вигідніше доставити об’ємний вантаж , зателефонуйте або напишіть нам. Ми допоможемо перевезти Ваш вантаж з максимальною вигодою для Вас!