Як канцтовари вибрати для своєї дитини

2-1-2018

Цим питанням переймається безліч батьків, коли приходить час збирати дитину до школи; складність вибору ускладнюється нескінченним розмаїттям сучасних канцтоварів для школярів. Звичайно, чималу роль відіграє смак дитини і батьків, але є і деякі загальні рекомендації, які, швидше за все, допоможуть краще зорієнтуватися у світі шкільного приладдя.Хочу запропонувати https://akvarel-n.com.ua/catalog/bumaga-formatnaya/

1. Дитині, яка добре фокусує увагу на навчанні, рекомендується придбати кольорові олівці, щоденник, пенал, зошити, набори кольорового картону і паперу в яскравих обкладинках – барвисті малюнки будуть ще більше залучати в навчальний процес.

Як канцтовари вибрати для своєї дитини?

2. При купівлі приладдя для малювання, слід враховувати особливості сприйняття кольорів маленькими дітьми. Не варто купувати дитині дитсадівського або молодшого шкільного віку набір фарб або олівців, в якому більше 12 кольорів – він може розгубитися перед таким розмаїттям, і не знати, який відтінок використовувати. Для дошкільнят цілком вистачить навіть набору з 6-10 квітів.

3. Товщина ручок, фломастерів, олівців повинна бути зручною для дитини. У продажу існують товсті короткі фломастери та олівці, та й ціни на кольорові фломастери http://www.b2b.by/kancelyarskie-tovary-TU202/products/pismennye-kanctovary/flomastery/ завжди відрізнялися своєю доступністю для кожного.

4. Перед тим, як купувати дитині якісь канцтовари (або будь-які інші речі) слід переконатися, що в їх склад не входять небезпечні токсичні речовини. Вони шкідливі для організму, якщо вже на те пішло, але дорослий навряд чи відчує на собі хоч які-небудь наслідки, а ось маленькі діти з їх поки ще тендітним здоров’ям можуть досить сильно постраждати від токсичних випарів або контакту з неякісними барвниками. Ще гірше можуть складуться справи у малюків, які тягнуть різні предмети в рот, і в школярів, які мають шкідливу звичку гризти олівці і ручки.

Читайте також: Дитячі памперси – користь і шкода
5. Набори кольорового паперу, пластиліну та картону зазвичай мають дуже яскраву палітру, але зовсім вже кислотних кольорів бажано уникати – вони дратують очі і нервову систему теж.

6. Дитині потрібні не тільки якісні шкільні приналежності, але і зручні ємності для їх зберігання: так, для зошитів бажано придбати папки, а знаряддя для письма краще зберігати у пеналі.

В цілому, канцтовари для дитини повинні бути не тільки красивими і доступними за ціною, ні, в першу чергу, зручними і безпечними. Дотримуючись цього простого, але діючим правилом, можна без особливої праці підготувати дітей до школи, забезпечивши їх усім необхідним, але обійшовшись без надмірностей і великих витрат.