Як лікувати перелом шийки стегна

8-22-2019

Перелом шийки стегна – небезпечна і складна травма, що вимагає оперативного лікування. У літньому віці найчастіше при цьому застосовують ендопротезування (заміна суглоба на штучний), а більш молодим пацієнтам виконують остеосинтез шийки стегна.

Остеосинтез шийки стегна – оптимальна операція при переломі, дозволяє стабільно зафіксувати уламки і попередити розвиток таких ускладнень, як зміщення кісткових уламків, неправильне зрощення перелому, патологічні зміни в тазостегновому суглобі і некроз голівки стегна. Остеосинтез шийки стегна у КГ У відділенні травматології і ортопедії госпіталю для остеосинтезу шийки стегна застосовуються тільки сучасні, гіпоалергенні, легкі і міцні матеріали для фіксуючих конструкцій. Крім того, лікарі госпіталю успішно застосовують новітні світові розробки.

Технічне оснащення відділення одне з найкращих не тільки по Росії, але і в Європі, це дозволяє успішно виконувати найскладніші операції. Комплексні технології і процедури, використовувані нашими фахівцями для лікування такого небезпечного стану, як перелом шейки бедра , забезпечують високий відсоток повного одужання пацієнтів і повернення їх до активного життя. Велике значення приділяється в госпіталі реабілітації пацієнтів після травми і операції. Наші фахівці індивідуально розробляють програми відновлення для кожного пацієнта.

Тазостегновий суглоб – один з найбільш великих суглобів людського організму, що несе величезне навантаження при рухах, ходьбі і бігу. При переломі шийки стегнової кістки пошкоджуються великі кровоносні судини і порушується кровопостачання суглоба, в результаті чого частина кістки може розсмоктатися і зникнути (остеонекроз). Крім цього можливий ще цілий ряд не менш небезпечних ускладнень. Тому дуже важливо вибрати професійну клініку для проходження лікування. Метою остеосинтезу при переломі шийки стегна є фіксація кісткових відламків в правильному положенні. Для цього використовуються спеціальні гвинти. В результаті проведеної операції відбувається поступове, протягом декількох місяців, зрощення перелому. Остеосинтез шийки стегна – єдиний в даний час ефективний спосіб відновити рухову здатність пацієнта молодого віку.