Як лікують в санаторії!!!!

9-27-2019

Санаторій за найширші можливості лікувальної бази та оздоровчого комплексу, а також розвинену санаторно – курортну інфраструктуру. В санаторії успішно відновлюють своє здоров’я в будь-який час року дорослі й діти. Для гостей індивідуально підбираються комплекси санаторно – курортного лікування і профілактики, програми оздоровлення. Авторитет санаторію опирається на висококваліфікований кадровий потенціал, сучасну лікувально – діагностичну базу і передові технології санаторно – курортного лікування.

Природні термальні води володіють широким спектром лікувальної дії на організм жінки і органи статевої системи: седативний, імуностимулюючу, протизапальну, знеболюючу, розсмоктуючу. Під впливом лікувальних бальнеологічних та природних кліматичних факторів посилюються обмінні процеси в шкірі і підшкірній клітковині, поліпшується загоєння і регенерація шкіри, знижується шкірна чутливість, зменшується запалення і свербіж. Санаторне – лікування в Моршині та профілактика захворювань опорно – рухового апарату – один з основних напрямків медичної діяльності.

В санаторії при лікуванні пацієнтів із захворюваннями сечостатевої системи широке застосування отримало комплексне використання природних лікувальних факторів курорту і сучасних методів фізіотерапії. Відділення неврології організовано для санаторно – курортного лікування пацієнтів із захворюваннями периферичної і центральної нервової системи, неврологічних проявів остеохондрозу хребта. Головні болі, підвищений артеріальний тиск, запаморочення, болі в спині і кінцівках можуть бути пов’язані з неврологічними захворюваннями або з проблемами в хребті. До кожного пацієнта з урахуванням супутніх захворювань застосовується індивідуальний підхід при призначенні лікувальних процедур. в санаторії організовано ендокринологічне відділення, найбільше серед санаторно – курортних установ в регіоні.

Ми знаємо, наскільки важливо здоров’я людей. Для його збереження є правильний шлях – своєчасне обстеження і підтримання захисних сил організму. В санаторій приймаються на оздоровлення та лікування діти у віці від 4 років в супроводі одного з батьків. Санаторна – курортна путівка в Моршин включає в себе: проживання, харчування, лікування. Мінімальний термін путівки – від 14 днів. Оздоровча путівка включає в себе: проживання, харчування, відвідування басейну. Розміщення в бізнес – готелі включає в себе тільки проживання.