Як напрацьовується вокал.

3-7-2018

Як напрацьовується вокал.
Він є інструментом самовираження, запорукою успішної комунікації, показником особистісного зростання. Як стверджує Марія Струве, її технологія, яка, до речі, на сьогодні є єдиною науково обгрунтованою у всьому світі, дозволяє «розкрити» голос, збільшити його силу, глибину, а також навчитися працювати у всьому діапазоні, красиво говорити і назавжди розпрощатися з голосовими проблемами. Батьки Марії Георгіївни – відомі музиканти і хормейстери. В дитинстві, дивлячись на маму і тата, вона теж мріяла про музичній кар’єрі, але шлях її виявився зовсім не простий. У 16 років Марія так травмувала голосові зв’язки, що лікарі не могли нічого запропонувати, крім операції. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі эстрадный вокал Харьков.
Однак Марія не зневірилася і почала шукати інший вихід. Вона на десятиліття занурилася в дослідження, спираючись на знання точних наук і фізіології. У підсумку Марія Струве створила діючу методику, що дозволяє «витягувати» голос у кожного, навіть ніколи не співав людини. Всі ж чули в дитинстві такі фрази: «тихіше», «не кричи», «закрий рот» і так далі. У Казахстані це помітно менше, тут дітей люблять. Причому деколи затикають не тільки голос, але і самої людини. Його можуть просто ображати: не взяти на роботу, наприклад. Будь-які неприємності, з якими людина стикається, в першу чергу відбиваються на голосі. Насправді талановиті все, просто нам потрібно це вміння повернути.
Зняти блоки, розтиснути затискачі допомагає моя технологія. Вона настільки об’єктивна, що людині за чотири дні можна повністю «витягнути» голос. Звичайно, є особливо затиснуті люди, яким один інтенсив не допоможе. Їм цього буде мало. Є замішання через нерозуміння того, що таке голос і хто такий співак. Співак, на мій погляд, умовно складається з чотирьох частин: голоси, харизми, репертуару і техніки. Ми знаємо в історії людей, які були взагалі без голосу, але у них був чудовий репертуар і харизма, що вони досягли великої популярності. Поставлений голос – це голос, який слухається і який може співати репертуар.