Як наука приносить користь у світ.

11-9-2018

Як наука приносить користь у світ.

Частіше, ніж в середньому, про це говорять освічені респонденти, підприємці і керівники, а також міські жителі. Також частіше говорять про користь вивчення релігійного життя мусульмани і воцерковлені християни, що належать до Російської Православної Церкви. Причому чоловіки заявляють про це частіше, ніж жінки. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі http://uprom.info/news/space/ukrayinets-maksim-polyakov-ta-firefly-aerospace-vzhe-proyshli-polovinu-shlyahu-do-privatnogo-kosmosu/.
Частіше заявляють про те, що релігія зовсім не є засобом маніпулювання, респонденти, що мають вища (неповна вища) освіта, громадяни, які працюють у сфері науки і освіти, багатодітні батьки і люди старше 65 років.
Навпаки, частіше бачать в релігії засіб маніпулювання людьми невіруючі респонденти, і ті, хто вірить у Бога, але конкретну релігію сповідує. Жінки рідше, ніж чоловіки, погоджуються з твердженням, ніби релігія служить завданню маніпулювання людьми. 17% від числа усіх опитаних не мають певної думки з приводу того, чи є релігія засобом маніпулювання людьми чи ні.