Як носять шапку панчіх?

0
336

Як носять шапку панчіх?
Шапка панчіх – настільки яскравий і стильний елемент, що для багатьох є просто рятівним колом, якщо образ став нудним. Ще часто можна почути і називання «шапка носок», і це невипадково, адже якщо уважно придивитися до форми головного убору, він точно нагадає щось середнє між носком і панчохою.

Різноманітність моделей
Спочатку це був чоловічий аксесуар, але фантазія дизайнерів здатна творити дива – досить злегка змінити фасон, додати вишивки або стразів, і ось вже модну новинку з задоволення носять дівчата. Жіноча шапка носок може бути виконана в яскравих кольорах, мати орнамент або принти. Такий головний убір дуже демократичний, і при бажанні можна знайти оригінальну модель, яка буде зовсім не схожа на інші. Що стосується матеріалу, то носок може бути виготовлений з товстої або тонкої в’язки, бути класичним або подовженим, навіть бути з помпоном. Щільний панчоху чудово тримає форму, в той час як шапка з м’якого матеріалу комфортно облягає голову.

Шапка-панчоха: створюємо стильний образ
Як правильно носити шапку носок, щоб виглядати стильно? Все залежить від розміру шапки:
– Короткі моделі носять, практично повністю зсунувши на потилицю, при цьому, у шиї утворюється кілька складок. Така посадка повністю відкриває лоб – це зручно для дам і чоловіків з чубком. Вузький і короткий носок відмінно вписується в міський стиль – це самий непомітний і елегантний варіант, який можна поєднати навіть з класичним костюмом або пальто.
– Як одягнути шапку носок середньої довжини? Її можна насунути на брови або кілька разів затягнути краю. Як правило, подібні моделі більш щільні, тому відмінно утримують форму.
– Той, хто стежить за модою і хоче виділитися з натовпу, вибере об’ємну довгу модель – трубу, заокруглену на кінці. Зазвичай, питання, як носити шапку панчоху такого типу не виникає – її максимально насувають на лоб, при цьому, хомут звисає на шиї.

Рекомендації дизайнерів
Звичайно, дизайнери та стилісти не могли пройти повз такого стильного аксесуара, як шапка-носок. У модних колекціях присутні головні убори, які відмінно поєднуються як з одягом спортивного стилю, так і з романтичними нарядами. Найпоширеніший варіант – поєднання панчохи з рэперским стилем або одягом casual.

Чоловіча шапка носок добре підходить до джинсів, спортивним і джинсових курток і навіть до офіційного костюма. Дівчатам до подібної шапці можна також одягнути пуховик або курточку, а об’ємна сумка і джинси стануть завершенням образу. Взуття може бути як на підборах, так і в спортивному стилі на плоскій підошві.

Якщо серед ваших головних уборів ще немає стильного «носка», рекомендуємо придбати таку шапку в інтернет-магазині «HatsAndCaps» – асортимент та ціни вас приємно здивують.