Як обрати швейну машинку для трикотажу?

0
498

Як обрати швейну машинку для трикотажу?

Особлива техніка виготовлення трикотажу забезпечує цьому текстильного матеріалу специфічні властивості, впоратися з якими під силу далеко не всім швейних машин. Його схильність до розтягування вимагає особливого підходу в роботі з цим матеріалом, але є вельми корисною в шкарпетці, забезпечуючи людині максимум комфорту і зручності. Для роботи з трикотажем необхідний не тільки досвід і професійні навички, але й спеціальне обладнання, яке відрізняється особливою функціоналом і характеристиками. Які функції будуть корисні в роботі з трикотажем?

Трикотажні строчки

Насправді, для роботи з трикотажними виробами достатньо декількох видів еластичних строчок.janome-7524e
•Трикотажний шов

Популярний шов, що застосовується в якості звичайної прямої строчки, призначеної для шиття трикотажних та інших еластичних матеріалів середньої товщини.
•Прихована рядок для еластичних тканин

Застосовується для підшивання краю виробів, де рядок не повинна бути видна. Наприклад, оборка штанів. Цей вид рядки йде в якості допоміжної функції.
•Трикотажна зигзагоподібна рядок (на три проколи)

Друга за популярністю рядок після прямої. В основному, застосовується для пришивання гумки або декорування трикотажних тканин.
•Пуловерный стібок з посиленим краєм

Не обов’язкова, але вельми корисна функція, яка дозволяє виконати краеобметочный шов на і еластичних в’язаних виробах, роблячи їх ще більш красивими і якісними.

На сьогоднішній день всі вищеперелічені функції зустрічаються в багатьох швейних машинах. Частина з них мають у своєму арсеналі ще кілька корисних швейних операцій для інших видів текстилю, і лише одна поєднує в собі оптимальне співвідношення корисного функціоналу, високої якості і прийнятної ціни.

Електромеханічна швейна машинка Janome 7524Е бюджетної категорії завоювала довіру досвідчених майстрів, яким щодня доводиться стикатися з еластичними текстильними матеріалами. До того ж, все частіше ця модель стає вибором новачків, оскільки володіє простим і інтуїтивно зрозумілим керуванням, що, в свою чергу, значно полегшує етап навчання роботи з трикотажними тканинами. В комплекті до моделі йдуть кілька додаткових лапок, які дозволяють легко і швидко виконати окантовочні шви або обробити краї еластичного вироби.

Крім усього іншого, для зручності роботи з стрейчевыми тканинами варто використовувати особливо тонкі нитки з синтетики, які дозволяють зробити шви менш помітними, але більш міцними і акуратними.