Як обрати Освіту за кордоном

3-24-2020

not found
З 23 березня ми тимчасово переходимо на віддалений режим роботи. Всі послуги ми продовжуємо надавати в повному обсязі. При необхідності особистої зустрічі, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом, щоб фахівець під’їхав до офісу спеціально для Вас. Сподіваємося, що карантин у всьому світі триватиме недовго, і бажаємо всім міцного здоров’я. Ми — команда професіоналів, яка протягом 25 років організовує навчання за кордоном для студентів з Росії і СНД на всі програми навчання. Нас відрізняє досвід, досвід і ще раз experience. А також — дуже уважне ставлення до освіти своїх студентів, їх життя і майбутнього за кордоном.
Також хочемо вам порекомендувати Образование за рубежом
Прочитайте відгуки наших учнів — вони розкажуть Вам набагато більше про діяльність і справжній якості нашої роботи.
Проходити навчання за кордоном — все одно, що відправитися на пошуки скарбів в далекі країни. Для такої подорожі добре мати докладний план, карту місцевості і доріг», досвідченого провідника, знайомого з законами і місцевими звичаями. В іншому випадку подорож затягнеться, а мета може й не бути досягнута. А це означає, що Ваші скарби знань на планеті Земля будуть знайдені в строк.
Приходьте на безкоштовні консультації по навчанню за кордоном і особисті зустрічі з представниками шкіл і університетів.
Вибрати країну, школу чи університет за кордоном. Підбираємо ідеальний курс навчання за кордоном для дітей, дорослих, сімей і корпоративних клієнтів. До Ваших послуг база шкіл, коледжів, університетів, бізнес – шкіл, мовних шкіл за кордоном (серед них — як наші давні партнери, так і безліч інших навчальних закладів). Пропонуємо будь-які програми освіти за кордоном і будь-які навчальні заклади, підбираємо програму навчання за кордоном за Вашим критеріям в 52 країнах. Організовуємо вивчення іноземних мов для корпоративних та індивідуальних клієнтів в Росії.
Наш коник — освіта в Європі, освіта в США і на інших континентах.
Російської Федерації і московської школи управління Сколково. За даною програмою студентам – переможцям оплачують освіту за кордоном в провідних зарубіжних університетах. Подумайте, чого Ви хочете, і ми виконаємо Ваше бажання.
Потрібна допомога з вибором програми навчання в Європі чи іншій країні. Вам потрібна детальна інформація про навчання за кордоном. Замовте у нас опис шкіл і порівняльну таблицю варіантів отримання освіти за кордоном. Ми даємо всі необхідні деталі навчання за кордоном: курс, умови вступу, терміни, варіанти проживання, ціни і т.
Хочете отримати освіту за кордоном.