Як очистити організм від паразитів в домашніх умовах у дорослих і дітей

8-10-2017

Всесвітня організація охорони здоров’я має відомості, що зараженню різними паразитами у всьому світі схильні до 4 млрд осіб. Масштаб проблеми свідчить про неефективність діагностики і лікування хворих, слабкої інформованості населення про паразитозе. пропоную почитати про https://parazitovnet.in.ua/

Паразити, що живуть в організмі людини
Паразити, що живуть в організмі людини
Паразити можуть викликати у людини ряд захворювань
Дослідники ділять паразитів, що живуть всередині людини, на три групи: протозойні або найпростіші, глисти або гельмінти, ектопаразити (зовнішні).

За місцем поселення в організмі розрізняють:

внутрішні (гельмінтози);
зовнішні (комарі, гедзі, п’явки, воші).
Захворювання викликають:

протозойні або найпростіші – амеби, лямблії, трихомонади;
плоскі черви – трематоди (сосальщики – котяча двуустка (опісторхи), клонорх, фасціоли, шистосоми);
круглі черви – аскариди, филярия, волосоголовець, гострики, стронгілоїди, анкілостоміди, трихинелла;
бактеріози – лептоспіри, стафілокок, стрептокок, шигелла;
цестоди – стрічкові глисти – бичачий, свинячий і карликовий ціп’яки, широкий лентец, ехінокок;
мікози (грибкові захворювання) – кандиди, криптококки, пенициллиумы.
Ураження грибками людина виявляє порівняно швидко, а з найпростішими і глистами може жити дуже довго не підозрюючи про внутрішніх «поселенців».

Зараження паразитами
Зараження паразитами
Основна причина зараження паразитами це не миті руки
Знання того, як саме паразити потрапляють в організм, дає можливість прийняти відповідні заходи. Найбільш поширені причини зараження:

невимитих руки;
забруднена вода;
немиті овочі та фрукти;
м’ясо та риба в сирому вигляді або пройшли слабку термічну обробку;
контакт із заразним тварин;
статевий контакт (шлях передачі трихомоніазу).
На шерсті тварин переносяться яйця глистів і лямблій. Яйця, що впали з вовни, до 6 місяців зберігають життєдіяльність і з пилом на іграшках, килимах, на білизні потрапляють в організм.

Вологе дихання собаки здатна розносити по повітрю яйця паразитів на 5 м, з диханням кішки вони розсіюються в радіусі 3 м. Блохи, які живуть на тілі собак – також потенційні переносники яєць паразитів.

Немиті свіжі фрукти і овочі, невимитих руки – лазівка для потрапляння в організм яєць аскариди. Крім того їх розносять мухи.
У недостатньо добре прожареному м’ясі або в слабопросоленном салі людина може отримати сюрприз у вигляді трихінельозу, небезпека зараження опистархозом і лентецом широким виходить від недостатньо просоленных риби і риб’ячої ікри.
Ніж для людини небезпечно зараження паразитами
Зараження паразитами
Паразити завдають шкоди як токсичний так і механічний
Багато оселилися в організмі людини паразити живуть довго і активно розмножуються. Це призводить до того, що викликані паразитами захворювання знаходять хронічний характер з періодичними загостреннями. Уражені захворюванням органи функціонують неповноцінні, відбувається зниження опірності зовнішнім інфекцій.

Заражений паразитами організм поступово виснажується, відбувається постійне отруєння виділяються паразитами токсинами, з’являються різні види алергії. Наслідки зараження проявляються не відразу, про його наявності довгий час людина може не підозрювати. Якщо захворювання не виявлено протягом певного часу і не призначено відповідне лікування, то вже через рік воно може розвинутися до стану серйозної проблеми.

Шкоду, що завдається паразитами, може мати токсичний або механічний характер. Під час токсичного отруюють організм виділення паразитів. При механічному личинки в місцях свого «гніздування» гаками, зубцями, присосками пошкоджують тканини. Продукти життєдіяльності личинок, а також речовини, що з’являються внаслідок розпаду їх тіл, спричиняють отруйну дію на організм, провокуючи алергічні реакції.

Отруйні речовини мають антигенні властивості, а це призводить до того, що при повторному отруєння ними алергічні реакції мають найбільш важкий характер у вигляді набряків на слизових оболонках і освіти ущільнень, причому іноді тканини при цьому відмирають.