Як оформити банкрутство?

0
126

Починаючи з 1 жовтня минулого року у індивідуальних підприємців з’явився шанс оголосити себе банкрутом. Раніше відповідна можливість була тільки у юридичних осіб. Ініціювати процедуру здатна будь-яка організація, яка має документально підтверджений борг перед іншими установами. Його сума не повинна перевищувати позначку в 500 тисяч рублів. Зробити це може тільки та особа, яка не погашав заборгованість протягом останніх трьох місяців. Замовити процедуру можна на сайті: http://fpilegal.ru/

Опис процедури

Фізична або юридична особа визнають банкрутом тільки судові органи після детального розгляду справи. Можливо три шляхи вирішення проблеми:

-часткове списання (реструктуризація заборгованості);
-конфіскація наявного майна;
-«мирову» угоду.
У тому випадку якщо суд у підсумку визнав особа банкрутом, то він має право призначити фінансового керуючого, який стає власником всіх прав на майно заборгував підприємця. Угоди, що здійснюються без його участі, визнаються недійсними. Якщо бізнесмен вирішив організувати фіктивне банкрутство, то він понесе кримінальне покарання строком до шести років в’язниці.

Послідовність дій, які необхідні для оформлення:

-написати позовну заяву в арбітраж;
-надати дані про заявника та кредиторі;
-вказати точну суму заборгованості;
-написати обґрунтування своїх дій;
-назвати номери банківських рахунків і надати виписки з них.

Фізичні та юридичні особи повинні пам’ятати, що ініціювати відповідну процедуру можна не частіше ніж раз на п’ять років. Вдаватися до банкрутства можна лише в найбільш рідкісних, найбільш критичних випадках. Існує безліч компаній, що пропонують вирішити дану проблему і ряд інших, наприклад, http://fpilegal.ru/uslugi/nalogovaya-praktika/.