Як оснастити човен рибалки?

0
371

Отже, скоєно дуже важливе придбання для улюбленого хобі – зручна та маневрена човен для швидкого пересування і лову в будь-якому місці водойми. Пора випробувати покупку в реальних умовах, але перед цим не зайвим буде доповнити її функціональними аксесуарами, які значно підвищать комфорт рибака.

Про що ж слід подбати в першу чергу? Звичайно, про зручних сидіннях. У продаж надходять як надувні подушки, які легко переносяться і займають мало місця, так і жорсткі лавки і полиці, монтуються безпосередньо до бортів або встановлюються на дно. Якщо човен має свій постійний бокс або док, або зберігається на спеціальному причалі, то її цілком можна обладнати стаціонарними сидіннями. У разі, коли передбачено часта транспортування, підійдуть подушки і складні лавки, які легко збираються і розбираються при необхідності. Єдиний параметр, який обов’язково потрібно враховувати при купівлі – розмір сидінь. Буде прикро, якщо куплений аксесуар не поміститься між бортами.

Для більшої ергономічності рекомендується придбати різноманітні кріплення і полиці. Наприклад, тримачі для спінінга, ехолота або іншого обладнання, кільця для весел, скоби для якорів та ін. Стійкість судну забезпечують курсові стабілізатори, а кормові брызгоотбойники зменшують кількість бризок і не дозволяють воді заливатися за борт. Компактний, але досить важкий якір на довгому ланцюгу дає можливість зупинитися та зафіксувати човен практично в будь-якому місці, тим самим розширюючи географію пошуку «кльового» виру.

Варто подбати і про функціональну систему зберігання, щоб всі необхідні снасті, продукти і питна вода завжди знаходилися під рукою, не бруднилися і не губилися. Місткі сумки з непромокальних матеріалів, короби з щільно прилеглими кришками, ящики та бокси різних розмірів надійно збережуть всі предмети від пошкодження і втрати. Відкриті полиці знадобляться для розміщення спорядження, постійно використовується в процесі лову. Наприклад, цей хороший кишеню в човен забезпечує швидкий доступ до вмісту і не дозволяє дрібним предметів розсипатися при хитавиці і маневрах. Для захисту від сонця і дощу знадобляться тенти і навіси, виконані з легких тканин і легко встановлюються завдяки продуманій системі кріплень.

Сучасний ринок пропонує безліч рішень – потрібно тільки вибрати найбільш підходящі і оснастити човен по своєму смаку!
За матеріалами сайту sankt-peterburg.delinet.ru.