Як підібрати мотор для човна.

1-28-2018

Як підібрати мотор для човна.
З приходом тепла багато рибалки дістають свої плавзасоби або купують нову човен. Відповідно виникає питання: як вибрати мотор для надувних човнів пвх. Встановлювати мотор можна далеко не на кожну човен. Обов’язково наявність транцевой накладки, яка буває навісний і стаціонарної. Перший вид дозволяє встановити малопотужний мотор. Якщо дує сильний зустрічний вітер, додатковий вантаж або течії, цієї потужності може не вистачити. Такі мотори мають малу вагу і невеликий розмір, не вимагають прав для управління. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить лодочный мотор yamaha.
Їх краще всього використовувати на спокійних водоймах, при риболовлі недалеко від берега або на озерах. Потужність 8-15 л. с., швидкість 30 км/ч. Ці мотори чудово справляються з будь-яким навантаженням. Витрата палива 3-6 л на годину. На такому моторі можна не тільки покататися з вітерцем, але і відправиться в подорож на кілька днів. На надувну човнів пвх немає сенсу встановлювати мотор, потужність якого понад 20 л.
с. Такі двигуни більше підійдуть для металевого човна. Рибалки зі стажем мають, як правило, два мотора. Один простіше, одноциліндровий, для троллінгу, інший більш потужний для швидкого пересування і перевезення снастей і улову. Перед покупкою мотора слід враховувати регіональні Правила спортивного рибальства. Є акваторії, на яких заборонено використання двигунів.