Як поліпшити сексуальні відносини.

1-10-2018

Як поліпшити сексуальні відносини.
Деякі з них правдиві, деякі – помилкові. Так, та не тільки так. Прийнято вважати, що з віком статева функція згасає, і це стосується як чоловіків, так і жінок. Тут ми постараємося розвіяти 10 найбільш популярних міфів про сексуальність в літньому віці. А як стверджують медики, регулярні заняття сексом корисні як у фізичному, так і в емоційному плані. Так, гормональний фон у жінок змінюється. Особливо помітні перепади настрою у період перед менопаузою. Низький рівень естрогенів веде до сухості піхви, створюючи дискомфорт під час злягання. У деяких жінок низький рівень тестостерону може вести до занепаду сил і ослабленому статевого потягу. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Виагра цена.
Однак після менопаузи сексуальне бажання найчастіше посилюється, почасти завдяки саме змінилося відношенню тестостерон/жіночі статеві гормони. А також у свободі від необхідності запобігання. Не існує максимального віку, після якого сексуальні відносини слід припиняти. Вона здатна підсилити сексуальне задоволення: як з партнером, так і без нього. У чоловіків мастурбація дозволяє зберігати в тонусі еректильну м’яз. Невірно. У 85 % проблем з ерекцією фізичні причини – порушення кровообігу, захворювання простати і побічні ефекти різних прийнятих лікарських засобів. Так, зі зміною гормонального фону стінки піхви стоншуються, і статевий акт може супроводжуватися сверблячкою і невеликим болем.
Однак існує безліч лубрикантів, серед яких можна підібрати свій. Тонкі стінки піхви тільки підвищують чутливість, тому у багатьох жінок сексуальне задоволення після менопаузи посилюється, причому оргазми стають сильніше і частіше. Не забувайте про особисту гігієну, зовнішньою красою, ніжною, гладкою шкірою. Сучасні косметичні засоби допоможуть виглядати красунями в будь-якому віці. У літньому віці можна не поспішати. Розслабтеся і насолоджуйтеся повільним сексом. Спробуйте перед зляганням знайти нові способи стимуляції партнера.