Як позбавитися від негативних емоцій?

0
371

Не так давно на нашому сайті була опублікована стаття про корисних порад для людей, дані поради на стільки сподобалися читачам, які попросили продовжити цю тему, але так як я по своїй суті не є психологом, тому перевернув весь інтернет і вирішив написати статтю про те, як позбавитися від негативних емоцій.

Адже ще в школі вчитель з валеології говорив, що негативні емоції – це корінь зла. З-за цього стану людина починає хворіти і між іншим, як психічно, так і соматично. Негативні емоції змушують людину відчувати себе не потрібним, що в свою чергу може докорінно змінити і можливо навіть зруйнувати життя людини – можуть перерватися зв’язку з друзями або навіть порушити сімейні відносини.

Відмінна інформація про те, як позбавитися від негативних емоцій отримана мною на сайті http://leaky.ru/kak-spravitsya-s-otritsatelnymi-emotsiyami/ деякі висновки і свої міркування наведу нижче. Як же позбутися від негативних емоцій?:

1. Завжди треба думати позитивно, а негативно – згадайте найщасливіші моменти в житті і настрій підніметься саме по собі, а дурні думки підуть геть. Взагалі до негативного свідомості шлях йде ще з дитинства. Адже ми не помічаємо щось хороше, а завжди помічаємо часточку поганого, наприклад, ваша дитина біжить по доріжці, підсковзнувся, але втримався – ви напевно скажете йому – куди ти біжиш, йди повільніше, інакше впадеш, а ви могли б сказати “Ой який ти спритний втримався на ногах”. У підсумку після негативного настрою дитина все ж таки впаде і ви скажете йому: “Я ж сказала, що впадеш”. Тому думайте позитивно і з дитинства виховуйте в дітях це настрій.

2. Необхідний відпочинок під час будь-якої роботи. Потрібно просто відволіктися від роботи, сісти зручніше на своє крісло і розслабитися, подумати знову таки про самих щасливих моментах з життя. До речі, ця практика дуже часто використовується в державних установах, можу сказати, що фахівці РЕО ГИБДД і Центру зайнятості офіційно відпочивають кожні 10 хвилин на годину, принаймні в місті, в якому проживаю я особисто. І це дійсно факт!

3. Постарайтеся сконцентруватися на певній думки більше 30 секунд, якщо у вас це вийде, то від негативних думок не залишиться і сліду.

4. Якщо ви стали учасником негативної ситуації або раптом вас різко сто-то схвилювало – зверніть увагу на що-небудь цікаве і яскраве – подумайте хто ж міг створити цей об’єкт, коли він був створений. Між справою зробіть близько 30 глибоких зітхань і все повинно вийти.

5. Ну і найголовніше навчіться розслаблятися.