Як позбавитися від негативних емоцій?

52

Не так давно на нашому сайті була опублікована стаття про корисних порад для людей, дані поради на стільки сподобалися читачам, які попросили продовжити цю тему, але так як я по своїй суті не є психологом, тому перевернув весь інтернет і вирішив написати статтю про те, як позбавитися від негативних емоцій.

Адже ще в школі вчитель з валеології говорив, що негативні емоції – це корінь зла. З-за цього стану людина починає хворіти і між іншим, як психічно, так і соматично. Негативні емоції змушують людину відчувати себе не потрібним, що в свою чергу може докорінно змінити і можливо навіть зруйнувати життя людини – можуть перерватися зв’язку з друзями або навіть порушити сімейні відносини.

Відмінна інформація про те, як позбавитися від негативних емоцій отримана мною на сайті http://leaky.ru/kak-spravitsya-s-otritsatelnymi-emotsiyami/ деякі висновки і свої міркування наведу нижче. Як же позбутися від негативних емоцій?:

1. Завжди треба думати позитивно, а негативно – згадайте найщасливіші моменти в житті і настрій підніметься саме по собі, а дурні думки підуть геть. Взагалі до негативного свідомості шлях йде ще з дитинства. Адже ми не помічаємо щось хороше, а завжди помічаємо часточку поганого, наприклад, ваша дитина біжить по доріжці, підсковзнувся, але втримався – ви напевно скажете йому – куди ти біжиш, йди повільніше, інакше впадеш, а ви могли б сказати “Ой який ти спритний втримався на ногах”. У підсумку після негативного настрою дитина все ж таки впаде і ви скажете йому: “Я ж сказала, що впадеш”. Тому думайте позитивно і з дитинства виховуйте в дітях це настрій.

2. Необхідний відпочинок під час будь-якої роботи. Потрібно просто відволіктися від роботи, сісти зручніше на своє крісло і розслабитися, подумати знову таки про самих щасливих моментах з життя. До речі, ця практика дуже часто використовується в державних установах, можу сказати, що фахівці РЕО ГИБДД і Центру зайнятості офіційно відпочивають кожні 10 хвилин на годину, принаймні в місті, в якому проживаю я особисто. І це дійсно факт!

3. Постарайтеся сконцентруватися на певній думки більше 30 секунд, якщо у вас це вийде, то від негативних думок не залишиться і сліду.

4. Якщо ви стали учасником негативної ситуації або раптом вас різко сто-то схвилювало – зверніть увагу на що-небудь цікаве і яскраве – подумайте хто ж міг створити цей об’єкт, коли він був створений. Між справою зробіть близько 30 глибоких зітхань і все повинно вийти.

5. Ну і найголовніше навчіться розслаблятися.

Нема Комментарів