Як познайомитися в інтернеті.

3-13-2018

Як познайомитися в інтернеті.
Багато зарікаються знайомитися в Інтернеті, та марно. Дослідження довели: далеко не всі використовують Всесвітню павутину для швидкоплинних побачень. Понад 70 % людей, зареєстрованих на сайтах знайомств, шукають і знаходять партнерів для серйозних стосунків в реальному житті. Чимало і тих, хто зустрів в Мережі другу половинку. Один з них – актор Д. Шевченка. Йому вистачило 10 днів листування в соцмережі, щоб зробити пропозицію руки і серця чарівною онлайн-співрозмовниці. У Твіттері наздогнали стріли Амура і теледіву О. Пушкіну. Саме там вона зустріла свого майбутнього чоловіка. Через місяць після знайомства була призначена перша зустріч, а ще через місяць – весілля. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі мелитополь знакомства.
Ці історії підтверджують: інтернет-простір – ідеальне місце для зближення споріднених душ. У міні-резюме постарайтеся згадати про своїх «фірмових» якості, що відрізняють вас від усіх інших. Чесно вкажіть мета знайомства: флірт або серйозні стосунки. Читайте також: Байдужість і отзывчивостьТакая тактика різко підвищить ваші шанси. При відборі ресурсів звертайте увагу на чисельність користувацької аудиторії, її інтереси, ступінь захищеності профілю від зазіхань шахраїв. Людям властиво представляти себе в найкращому вигляді. Найчастіше фото і натура мають стільки ж спільного, як банальний фільм і несподівано класний трейлер до нього. Бойфренд із зовнішністю Гебріела Бірна може опинитися в реалі феєричним хамом або рідкісним жлобом.
Через місяць ви складете психологічний портрет нового знайомого. Звичайно, він буде далеко не повним, але достатнім для того, щоб прийняти рішення – зустрічатися з ним чи ні. Багато хлопців не наважуються зробити перший крок. Тому, якщо вас зацікавив онлайн-співрозмовник, дайте йому знати про це. Покажіть, що спілкування з ним приємно і важливо для вас. Уникайте односкладових відповідей: «так», «ні». Вони можуть напружити боязкого кавалера, і він зникне з онлайн-горизонту. Уникайте штампованих фраз типу «Привіт! Ну, як ти?». Але й зволікати з побаченням теж не варто.