Як познайомитися з дівчиною

5-5-2019

Для зав’язування знайомства підійде не кожен магазин. Флірт з дівчиною з взуттєвого відділу, бачила, як ти безславно, крекчучи і підтягуючи носок, приміряв черевик, швидше за все, виявиться безрезультатним. Ідеальні варіанти — відділи модних аксесуарів, меблеві салони і великі магазини електротехніки, на просторах яких ти і твоя нова знайома легко відшукаєте відокремлений куточок де-небудь у тіні семикамерного холодильника. Хочемо порекомендувати интим услуги Киев

Як познайомитися з дівчиною-продавцем

Точний час в місті
Вихідні та передсвяткові дні пересиди в засідці. Будь ти хоч Дімою Біланом із зовнішністю Гоші Куценко, в цю гарячі жнива їй не до тебе. В її очах ти будеш лише одним з мільйонів настирливих покупців.

Але і в такий розвантажувальний день тобі краще вибрати перші години після відкриття.

Без промаху
Поширений спосіб зав’язати бесіду-попросити дівчину допомогти що-небудь вибрати. У процесі розмови більше цікався функціональністю речі («А ці зубочистки підходять для всіх типів зубів?”), не акцентуючи уваги на підходящій тобі ціні.

До речі, про те, що ти вибираєш подарунок, краще взагалі не згадувати. Дівчина ні з того ні з сього може вирішити, що ти шукаєш подарунок для іншої. Таким чином, ти відводиш їй роль служниці, яка змушена піклуватися про твою жінку. І навіть якщо через три хвилини бесіди дівчина дасть тобі телефон, в її підсвідомості оселиться думка, що вона у тебе не одна-єдина.

Знайдеться все
Можливо, думка познайомитися з симпатичною продавщицею прийде тобі в голову тільки на зворотному шляху з магазину. Наступною думкою буде рішення стати постійним клієнтом дівчини, щоб домогтися її розташування. Це не завжди виправдано. Купівля п’ятого дивана протягом місяця не залишить її байдужою, але дещо підірве твій бюджет.

Краще прикинься шукачем. Припустимо, тобі потрібна кругла плазмова панель з бігаючими по краях вогниками. «Я розумію, товар унікальний. І все ж не могли б ви дати номер телефону, за яким би я час від часу наводив би довідки?»

Тільки врахуй, якщо все вийде, ти, як чесна людина, зобов’язаний будеш цей телевізор купити.