Як працює партнерська програма

7-1-2021

 

5 гемблинг партнерок для заработка в Интернете на казино
 

Партнерські програми для вебмайстрів-це один із способів монетизації трафіку.Ми порівняли партнерські програми рунета і склали рейтинг кращих партнерок для заробітку на 2021 рік. У більшості випадків вам не обов’язково мати власний сайт, щоб заробити. Є й інші способи отримання трафіку-сторінка в соціальних мережах, арбітраж трафіку та інші.  Також хочемо вам порекомендувати партнерка сра вибирайте варіанти зі списку кращих пропозицій і заробляйте!. 

Вибір партнерської програми

Принцип “де більше платять, туди і піду” не працює. Якщо вам обіцяють золоті гори – це як мінімум привід задуматися. До питання вибору партнерки потрібно підійти усвідомлено, і для цього буде потрібно зрозуміти, як влаштований світ партнерських програм.

Принцип роботи

Партнерські програми створюються виробниками товарів, постачальниками послуг або посередниками, які допомагають бізнесу продавати товари або послуги.

Базовий принцип роботи: партнер допомагає компанії реалізовувати їх товари або послуги, а за це компанія платить партнеру — відсоток від угоди або фіксовану суму.

Розберемо на простому прикладі, як влаштована робота з партнерками:

  • партнер розміщує у себе на сайті рекламні матеріали, які генерують потік трафіку на сайт рекламодавця;
  • частина людей купують товар або послугу;
  • рекламодавець виплачує партнеру винагороду за вчинені угоди.

Це приватний приклад, всі рекламодавці і партнерки розрізняються за умовами роботи.

Види партнерських програм

Від вибору партнерської програми залежить ефективність співпраці. Вам потрібно визначити, який вид програми підходить вам. І це пов’язано не тільки з вашим бажанням заробити, але і з тим, який тип трафіку у вас є, наскільки продукт підходить вашій аудиторії, як ви розмістили рекламні матеріали та іншими факторами.

Формат оплати винагороди-це один з параметрів для вибору, але не єдиний. На 2021 рік найпопулярнішими форматами оплати є:

  • оплата за кліки (ppc — pay per click). Вебмайстер розміщує на майданчику попередньо підібрані рекламні матеріали. Коли відвідувачі клацають на них і переходять на сайт рекламодавця, вебмайстер отримує винагороду на особистий рахунок.
  • оплата за покази (ppv — pay per view). Власники сайтів отримують гроші за кількість показів рекламних матеріалів. Традиційно оплачується кожна тисяча показів (cpm — cost per mille). Кількість переходів за посиланням не має значення і не враховується для формування винагороди.
  • оплата за продаж (pps — pay per sale). Після переходу за партнерським посиланням користувач потрапляє на сайт рекламодавця. Вебмастер отримує винагороду у вигляді відрахувань відсотка від суми покупки. Часто співпраця пропонується інтернет-магазинами.
  • оплата за дії (ppl — pay per lead). Винагорода формується при діях користувачів на сайті рекламодавця. Є партнерські програми, що платять за реєстрації, скачування файлів, перегляд відео, заповнення анкети і т.д. Така модель оплати називається оплатою за ліди (від англ. Lead – “вести”).

У всіх форматах оплати є дві сторони-одна сторона заробляє на залученні людей, а інша — на реалізації товару або послуги. Вибір формату ґрунтується на тому, що найбільш вигідно для кожної зі сторін.

Терміни

Вибираючи кращі партнерські мережі, новачки губляться у великій кількості незрозумілих термінів. Це знижує продуктивність і змушує багато часу витрачати на з’ясування. Для зручності всі поняття сформовані в єдину таблицю.

Вивчіть ці терміни, щоб виключити виникнення проблем при роботі з партнерками в рунеті.

Джерела трафіку для партнерських програм

Найголовніше-що ваша аудиторія повинна бути зацікавлена в продукті або послузі. Ви не зможете продати bmw дитині, яка шукала, де подивитися мультфільм.

Важливо розрізняти трафік географічно. Українські партнерські програми і російські часто є однією і тією ж платформою. Однак справа не стільки в мові, скільки в продуктах, які пропонуються, і вимогах до джерел трафіку.

Наприклад, громадянам України будуть не цікаві тури з вильотом з Москви. Ви не зможете продавати квитки в московські кінотеатри, якщо основна аудиторія вашого проекту знаходиться в києві, і навпаки.

Весь трафік можна розділити на дві великі групи:

  • цільовий трафік. Наприклад, це відвідувачі, які потрапили на сайт за ключовим запитом “купити кондиціонер”, а сайт торгує кондиціонерами, і відвідувач зацікавлений в покупці саме кондиціонера;
  • нецільовий трафік-це відвідувачі, які потрапляють на сайт випадково і не зацікавлені в товарі або послузі.

Як правило, в партнерках краще працює цільовий трафік, так як вам потрібно продавати товари і послуги. У пошуках якісного трафіку зверніть увагу на основні джерела.