Як правильно користуватися кальяном.

9-21-2018

Як правильно користуватися кальяном.

Кальян — це унікальний прилад для куріння, який традиційно використовували у східних країнах. Але зараз церемонія вдихання ароматного тютюнового диму, що проходить через рідину, популярна у всьому світі. Багато хто сприймає її як особливу філософію, медитацію. При стандартній конструкції приладу тютюн розпалюють з допомогою спеціальної чаші і фольги. Але її можна доповнити аксесуаром, який зробить процес куріння комфортніше. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://smokypanda.com.ua/.
Клауд для кальяну дозволяє швидко розпалити тютюн без використання фольги, регулювати рівень спека. Лотус, або клауд, — це унікальна розробка компанії Kaloud, пристрій допомагає керувати силою спека при курінні кальяну. Переваги використання: Серед недоліків відзначають тривалий час розігріву, порівняно маленька кількість диму. Роблячи вибір, потрібно враховувати розміри нового клауда для кальяну. Хоча його вважають універсальним пристроєм (він не підійде тільки для маленьких китайських судин), важливо правильно співвіднести діаметр чаші — не більше 7– 7,5 см і девайса.
Опуклості на дні обов’язково повинні знаходитися всередині, інакше розкурити тютюн не вийде – клауд провалиться всередину з – за нещільного прилягання до країв. Клауд для кальяну зручний, його просто експлуатувати. Завдяки особливій формі пристрої тепер не потрібно турбуватися про результат забивання тютюну. Навіть якщо накласти з гіркою, він не пригорить і не додасть диму гіркий присмак.