Як правильно курити кальян

1-28-2021
Школа кальянщиков г.Одесса

 

 

Коли людина купує собі кальян, зазвичай він вже знає, як його правильно курити. Однак бувають випадки, коли цей аксесуар для розслаблення потрапляє в руки власника несподівано. Так буває, якщо людина піддається умовлянням настирливого продавця і спонтанно здійснює покупку на відпочинку в східних країнах. Крім того, кальян вважається відмінним подарунком, і дарується як діловими партнерами, так і друзями. Також хочемо вам порекомендувати кальян https://www.split.lviv.ua/hookah/about-hookah.html в клубі Split Львів.

 

Що ж необхідно для того, щоб правильно розкурити кальян і насолодитися відпочинком зі східним акцентом? Вибираємо тютюн тютюн буває різних фірм і смаків. Їх можна змішувати між собою, отримуючи нові варіанти. Наприклад, яблуко добре поєднується зі смаком кориці, а апельсин – з м’ятою. Якщо тютюн має занадто солодкий смак (наприклад, цим грішить малина), його змішують з лимоном.
Перед тим, як викласти тютюн в чашу, його перебирають і пушат. Не варто насипати занадто велику гірку, так як чим ближче тютюн до вугілля, тим вище ризик його загоряння. Підгорілі листя дають гіркоту і псують весь смак.
Часто можна почути про, так званий, массіль для кальяну. Це звичайний тютюн, який вимочений в меді з додаванням різних смаків. Упакований він в пластиковий пакет і картонну коробку. До нього додаються різні інгредієнти, тому зовні він може нагадувати джем або варення.

Массіль схожий з томбаком, в якому присутні листя чаю.

Після закладки тютюну, чаша повинна бути закутана фольгою в 2-4 шари. Треба постаратися домогтися повної герметичності.
Гострим тонким предметом, типу зубочистки, необхідно виконати дірочки в фользі, щоб нагріте повітря від вугілля надходив до тютюну.
Воду необхідно брати охолоджену. Щоб нагрівання води відбувалося повільніше, в неї можна покласти кілька шматочків льоду. Трубка повинна бути занурена у воду приблизно на п’ять сантиметрів. Якщо води буде мало, дим буде занадто сухим, а якщо багато – постраждає якість тяги. Отримати приємний вологий дим з оригінальним смаком можна, використовуючи замість води молоко, сік або, наприклад, шампанське.

Молоко пом’якшує смак, і до нього підходять солодкі суміші тютюну – полуниця, малина, шоколад.де і як курити кальян
Щоб зрозуміти, як правильно курити кальян, необхідно з’ясувати мету, з якою це робиться.
В першу чергу – для розслаблення. Прохолодний дим дозволяє розслабитися, неспішно поспілкуватися. Курячи кальян, не можна нікуди поспішати, необхідно насолоджуватися кожною затяжкою, кожною хвилиною куріння.
Крісло має бути зручним, ще краще розташуватися на дивані. Кальян ставлять зазвичай на підлогу або невеликий столик.
Можна включити приглушену спокійну музику. Створіть навколо приємний напівтемрява, щоб очі відпочивали.збираємо кальян
Кальян складається з наступних елементів: колба (зі скла або металу), шахта (трубка в центрі), шланг з мундштуком, чаша. До колби приєднується шахта, а до шахти – всі інші елементи. Самий основний принцип збірки-це герметизація.
Якщо колба складається зі скла, слід використовувати гумове герметизуюче кільце. З металевою частиною простіше-шахта накручується на колбу по різьбі.

Перевірте всі інші з’єднання, якщо десь проходить повітря-скористайтеся серветкою, картоном або іншими матеріалами.
Щоб перевірити, чи не пропускається повітря, необхідно закрити верхню частину рукою і спробувати втягнути в себе. Якщо повітря не йде-значить, апарат не має ніде отворів. Якщо ви відчуваєте, що повітря проходить, то всі з’єднання необхідно перевірити заново.розпалюємо вугілля

Можна використовувати прості вугілля, кокосове вугілля або спеціальні швидкозаймисті таблетки. Таблетки просякнуті спеціальною хімією, тому поки вони повністю не прогорять, затягуватися кальяном не можна. Ви можете отримати отруєння. Крім того, не можна брати їх в руки – вони можуть виглядати самими звичайними, але температура в них буде вкрай висока. При горінні вугілля можуть випускати багато іскор, тому необхідно берегти очі і прибрати подалі легкозаймисті речі.
Звичайні вугілля підходять, якщо ви знаходитесь на природі. Будинки отримати такі вугілля вкрай складно, так як потрібно багато часу, щоб вони прогоріли.
Кокосове вугілля підходять для запуску кальяну в домашніх умовах, вони не мають стільки хімії, як таблетки, і прогорають швидше, ніж звичайні вугілля.

Розпалювати можна за допомогою пальника або спеціальної запальнички для кальянів.раскуриваем кальян
Якщо кальян зібраний правильно, вугілля підготовлені, а тютюн зайняв своє місце, пора зробити перші затяжки і розкурити кальян. Як правильно це зробити?
1. Перші кілька затяжок робляться для того, щоб розкурити апарат.
2. Не чекайте відразу яскравого смаку, він прийде після декількох затяжок.
3. Повноцінне куріння почнеться тільки після 7-10 затяжки: залежить від багатьох факторів.
4. Курити кальян потрібно в затяг.
5. Після диму слід вдихати трохи повітря, який, змішуючись з димом, надходить в легені.
6. Досвідчені курці курять повними легенями, однак у початківців це може викликати запаморочення.
Якщо тяга слабка, зверніть увагу на дві речі: рівень води в колбі і діаметр трубки. Якщо трубка вузька, то тягнути буде погано. Якщо трубка нормального розміру (наприклад, ви використовуєте великий кальян), то можливо варто знизити рівень води в колбі.