Як правильно нагострити ножа.

3-27-2019

Як правильно нагострити ножа.

І чому ніж повинен бути гострим. Щоб вникнути в суть того, що відбувається при заточуванні, необхідно представляти і розуміти, з чого складається лезо ножа: Відповідно, заточка ножів – є процес створення умови для формування ідеальної ріжучої кромки. Її правильна форма, це клин. Досягається це або з використанням точильного верстата, або доводиться точити ножі вручну. В мережі подібних роликів безліч. Хочеться лише підкреслити той факт, що точильний верстат досить дорогий, та й якість заточування залишає бажати кращого. Я хочу зупинитися на ручне заточування, як найбільш трудомісткому процесі, що дає найкращі результати. Точити ножі, навіть з – справжнє мистецтво. Отже, як же правильно нагострити ножа бруском, основним інструментом для ручного заточення (його ще називають каменем). Каки для цього необхідно створити умови. А ще краще в півтора рази більше. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі складные ножи.
Величина ширини бруска значення не має. Для початківців опановувати майстерність ручного заточення, найбільш простими доступними, в матеріальному плані, є штучні абразивні камені (бруски). Виготовляються вони зерен електрокорунду або карбіду кремнію і зв’язуючого матеріалу. Навіть штучні камені дуже непогано знімають шари металу, проте основна їх застосування на першій стадії капітальної переточування ножів. Для систематичної, повсякденному правки ножів ці бруски застосовувати абсолютно не припустимо. Інакше робоча поверхня швидко забивається металевим пилом. Сучасна продукція, представлена на ринку, на жаль, дуже низької якості. Зерна точильного каменю різного розміру і дуже швидко фарбують через низькоякісного сполучного. Вже через лічені хвилини після початку роботи, виникає необхідність у вирівнюванні брусків. Хоча, корундові каміння з – за їх дешевизну, простіше не вирівнювати, а купувати нові.
Але можна під струменем води періодично два бруска притирати один до одного, тому краще купувати відразу два бруска. Інший тип точильного каменю— це бруски з промислового алмазу. Вони також представлені різної зернистості, що дозволяє більш диференційовано підходити до процесу загострювання. Іноді навіть оснащуються стандартними кріпленнями для точильних верстатів. Як правило, саме бруски з промислового алмазу можна рекомендувати починаючому майстрові. Просто точити буде простіше, швидше і якісніше. Після виконання роботи алмазний брусок необхідно ретельно промити з будь-яким миючим засобом. Деякі виробники пропонують населенню спеціальні технічні рідини, які використовуються в якості мастила при роботі. Для зручної роботи необхідно виготовити спеціальну підставку для утримання каменю, яка виконує ряд функцій: запобігає зміщення бруска по поверхні столу, захищає стіл, і, головне, кромку ножа при випадковому зриві леза з каменю.