Як правильно орендувати меблі

1-12-2020

Що ми зараз тільки не орендуємо: будинки і машини, весільні сукні та спортінвентар, а декому деколи просто необхідно на час отримати літак, сукня від кутюр і діамантове кольє. Однак здача в оренду меблів – це щось нове, але, як виявилося, дуже затребувана підприємство. Хочемо порекомендувати замовити аренда мебели на сайті по найкращій ціні .

Меблі для заходів в оренду-зручне рішення, якщо потрібно розмістити гостей, а майданчик не має потрібною кількістю столів і стільців. Замовляйте оренду меблів та Текстилю в компанії CrystalRent .

Маємо великий складський запас столів, стільців і текстилю, тому легко забезпечимо меблями ваш захід, будь то невеликий банкет, пишне весілля або грандіозний фестиваль з кількістю запрошених до 3000 чоловік.

Надаємо в оренду круглі і прямокутні складні столи різних розмірів, високі коктейльні та низькі журнальні столики, столи з лавками, банкетні стільці з оббивкою з тканини або штучної шкіри. Серед усього розмаїття ми неодмінно підберемо такі меблі, яка оптимально підійде для вашого заходу.

Текстиль створює потрібну атмосферу
Однотонні спокійні скатертини та фуршетні спідниці допоможуть створити ділову обстановку на презентаціях, конференціях, а ті ж скатертини, прикрашені серветками, і чохли на стільці з кольоровими бантами додадуть урочистий і святковий настрій в оформленні весілля, банкету.

Вартість оренди меблів вказана на сайті за першу добу прокату. При довгостроковій оренді, для event-агентств — спеціальні пропозиції.

Ексклюзивні позиції або обладнання відсутнє в нашому асортименті за домовленістю.

Залиште заявку на сайті або зателефонуйте для уточнення деталей:

Допоможемо підібрати відповідні меблі, текстиль, визначитися з необхідною кількістю.
Уточнимо деталі, місце і час доставки, розрахуємо кошторис.
В обумовлений термін привеземо ваше замовлення, після закінчення заходу заберемо.
Допоможемо з розвантаженням і розстановкою меблів, прикрасимо її текстилем. Ці послуги оплачуються додатково.