ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ДИТЯЧИЙ ТАБІР

4-26-2019


Вибираємо дитячий табір на шкільні канікули правильно! Запишіть вашу дитину в кращій табір відпочинку https://startimecamp.com/bronirovanie/.

Для цього необхідно відповісти всього на три простих питання:

  1. Чи буде цікаво моїй дитині в цьому дитячому таборі?
  2. Які у дитячого табору відгуки від інших батьків?
  3. Чи підходить для нашої родини ціна на путівку?

Вибираючи дитячий табір під інтереси дитини, батьки часто використовують дві основні стратегії:

  1. Вибираємо Дитячий табір, який відповідає захопленням дитини. Наприклад, якщо дитина займається в танцювальній студії, то його часто відправляють в танцювальні табори, де він зможе не тільки підтримувати форму, але й удосконалювати свої навички. Такої ж стратегії дотримуються батьки спортсменів, відправляючи дітей в спеціалізовані спортивні дитячі табори. Якщо в процесі навчання дитини ви робите наголос на вивчення іноземної мови, то серед величезного розмаїття мовних таборів ви обов’язково знайдете те, що вам підійде.
  2. Кращий відпочинок – зміна діяльності. Друга стратегія – це дати дитині можливість повністю відключитися від завдань навчального року і переключитися на інший вид діяльності. Часто буває, що дитині просто потрібен відпочинок під час шкільних канікул. Такі батьки вибирають табори з діяльністю, якою дитина не займається в місті, Наприклад, кінні Дитячі табори. Також зміною діяльності може послужити відпочинок у таборах на море, або просто в таборах з хорошою анімаційною програмою, наприклад в Болгарії, де вся зміна пройде, як незабутній і дуже яскраве свято.

Відповідь на друге питання « ” який досвід інших дітей і батьків після перебування в цьому дитячому таборі?”- ви знайдете у відгуках про Дитячий табір на https://startimecamp.com/.

Будьте уважні, вивчаючи відгуки у відкритому інтернеті. Дитячий табір – це жива система, де зустрічаються різні діти, які живуть разом, дружать і сваряться, як всі звичайні люди. Серед клієнтів дитячих таборів зустрічаються різні батьки з різним рівнем виховання, освіти і поглядів. Саме тому ні про один табір не може бути тільки хвалебних або тільки негативних відгуків. Часто буває, що незадоволені з різних причин батьки реєструються на безлічі форумах і інтернет-майданчиках під різними іменами і починають засипати табори негативними відгуками. Також можна зустріти і зворотну реакцію, коли організатори дитячих таборів намагаються приховати ці відгуки за масою хвалебних нарисів у свою адресу.

На Инкэмп.ру створена система, яка дозволяє залишити відгук в дитячий табір тільки тим батькам, які забронювали путівку через наш сервіс і відправили по ній дитину в дитячий табір. На кожен відгук адміністрація дитячого табору має право написати свою відповідь, який буде відзначений, як «Відповідь адміністрації». Таким чином, на startimecamp.com ви можете побачити реальний рейтинг дитячого табору серед його клієнтів.

Відповідь на третє питання про відповідну вартість путівки кожна сім’я вирішує для себе індивідуально. Хочеться відзначити лише те, що на startimecamp.com дитячі табори часто проводять акції, в процесі яких ви можете купити путівку, заощадивши від 5% до 20% від її вартості. Слідкуйте за вигідними пропозиціями на нашому порталі, і ви заощадите час і гроші при відправці вашої дитини в табір його мрії.