Як правильно вибрати ноутбук.

1-28-2018

Як правильно вибрати ноутбук.
І ще тиждень він буде збиратися з духом, щоб зробити це самостійно. Діагональ екрану рекомендую 15 дюймів. На габарити та вагу ноутбука звертати увагу не варто. Якщо, на початку, бабуся збереться гуляти з ноутбуком по всій квартирі, та ще й до сусідки заглядати, то на практиці цей ноут все одно буде стояти на столі/тумбочці, «прив’язаний» проводами (харчування + шнур інтернету). З цих же причин, можна ігнорувати ємність акумулятора. Для перерахованих вище потреб підійде практично будь-який сучасний ноут будь-якого відомого виробника – HP, Samsung, ASUS, Lenovo, Acer і так далі. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить ноутбук до 3000 грн.
Морочитися не варто, вибирайте за зовнішнім виглядом і за ціною. Якщо є зайві гроші, візьміть потужніший (просто порівняйте характеристики, більше=краще). Але, ноутбук з диском менше 250 Гб у продажу зустріти складно, так що див. попередній пункт. Операційка повинна бути та ж, що стоїть на вашому комп’ютері. До речі, в скайпі є відмінна функція, що дозволяє бачити екран монітора співрозмовника.
До веб-камері особливо чіплятися теж не варто, вони приблизно однакові. Важливіше – хороша швидкість інтернету і правильне освітлення. В пітьмі навіть супер-крута камера показує огидно. А при хорошому з’єднанні і освітленні 0,3 мегапікселя для розмови вистачає за очі. В крайньому випадку, докупите зовнішню камеру, ціна питання не більш 1 000 рублів. Але це примха! Перевірено на особистому досвіді. Роутер іноді глючить. Редакція не надає довідкової інформації.