Як правильно вибрати страхову компанію

3-31-2021
Як правильно вибрати страхову компанію

Всім відомо, що в Україні безперервно проводяться економічні реформи. З кожним днем ​​країна робить все більш стрімкі і впевнені кроки на шляху розвитку підприємництва, фінансових і банківських послуг для населення.

У зв’язку з цим страхові послуги стають невід’ємним елементом бізнес-процесів і глибше проникають в життя споживачів. Підприємці та населення все з більшою готовністю звертаються до страхових компаній. Вони отримують страхові поліси для автомобіля, звертаються в рамках іпотечного кредиту або страхують життя співробітників.

Як не помилитися при виборі страхової компанії? Яких рекомендацій потрібно дотримуватися? На ці та багато інших питань відповів заступник генерального директора по загальному страхуванню компанії EKTA.

Розмірковуючи над тим, як застрахувати автомобіль і яку страхову компанію вибрати, потрібно пам’ятати про певні правила. Вони допоможуть знизити ризики і вибрати надійне страхове покриття.

Має сенс звернути увагу на страхову компанію з числа великих і відомих. У них є багаторічний досвід і компетентні співробітники, що надають якісний сервіс. Одним з основних показників є розмір зібраних премій. Однак збори ще не свідчать про задоволеність клієнтів.

EKTA рекомендує також звертати увагу на розмір виплат, здійснених компанією, особливо з цікавого виду страхування. Наприклад, при виборі поліса ОСАЦВ можна скористатися даними офіційних джерел. Вони доступні на сайті Міністерства фінансів та Фонду гарантованих виплат по ОСАГО.

Протягом 18 років EKTA є однією з провідних приватних страхових компаній. Вона ділиться актуальними даними в своїх відкритих джерелах.

Важливо звернути увагу на наявність ліцензії та розмір статутного капіталу.

Головне не гнатися за дешевизною. Наприклад, по ОСАГО тарифи нижче ринкових в півтора-два рази пропонують в основному агенти і посередники. Це не завжди законно і може суперечити законодавчо встановленими тарифами.

А демпінг, що практикується протягом довгого часу, свідчить про непродуману тарифну політику. Скоро у страховика можуть закінчиться ресурси, рівень збитковості виросте і ризик ймовірності настання неплатоспроможності зросте.

Потрібно вибирати публічну компанію. На ринку Україн наданий понад 30 страхових компаній. Важливо звернути увагу наскільки компанія розкриває інформацію про себе. Публічності страховику надає розміщення загальних відомостей про себе, інформація про ліцензії, керівництві компанії, фінансові показники. Також потрібно дивитися на участь в різних рейтингах і доступність в соціальних мережах та інтернет-майданчиках.

Потрібно цінувати сервіс. Співробітники компанії повинні бути ввічливими і грамотними. В офісі страховика повинна бути оформлена комфортна зона для клієнтів. Добре, якщо у компанії є гнучкі продукти та додаткові послуги: цілодобова підтримка контакт-центру та оперативне врегулювання.

EKTA відповідає всім перерахованим вище критеріям і не збирається зупинятися на досягнутому.

В рамках стратегії розвитку і зростання компанія поставила ряд завдань:

  • впровадити нову лінійку онлайн-продуктів;
  • оновити онлайн-ресурси;
  • запустити сучасний сайт, чат-бот і мультифункціональний цілодобовий контакт-центр.

Компанія прагне спростити процес оформлення онлайн-полісів та врегулювання претензій.

Мета EKTA – стати страховою компанією, яку рекомендують діловим партнерам, родичам і друзям в Україні. Успіх якої буде заснований на першокласному обслуговуванні клієнтів, впровадження інновацій, професіоналізм і командній роботі, гарантуючи кар’єрне зростання для співробітників.

Клієнти EKTA – це основа бізнесу страхової компанії. Тому що саме їх лояльність забезпечує стійкий розвиток компанії.