Як правильно вибрати велосипед

3-17-2018

При виборі складного велосипеда, перш за все, потрібно відповісти собі на кілька питань:
Ну, по-перше, чому саме складаний? Ви хочете возити велосипед в багажнику невеликого автомобіля, зберігати на балконі або возити з собою в метро? Залежно від цього слід вибирати розмір коліс, адже це основний параметр, який визначає габарити байка в складеному вигляді. Чим менше розмір колеса, тим він більш компактний. Крім того, як правило, велосипеди з маленькими колесами легше своїх великих побратимів. рекомендую заходите

Друге питання, на яке варто собі відповісти – де кататися? Якщо Ви плануєте подорожі в лісі або з поганим дачним дорогах, то варто звернути увагу на велосипеди з колесами побільше. Якщо ж Ви в основному будете кататися по місту, і хочете, щоб велосипед можна було перевозити в багажнику автомобіля – то краще звернути увагу на моделі з маленькими колесами. Крім того, маленькі колеса маневреніші, що теж дуже важливо в міських умовах, де багато перешкод у вигляді пішоходів, бордюрів і машин. А також з маленького велосипеда легше зістрибнути в екстреній ситуації.

Складні велосипеди не мають поділу на чоловічі і жіночі, але є деякі особливості, які варто враховувати при виборі. Наприклад, багатьом дівчатам зручніше, коли рама велосипеда занижена. Чоловікам слід більше уваги приділити жорсткості і надійності складних механізмів рами. Адже, як правило, вони катаються більш активно і на раму припадає велике навантаження. На недорогих велосипедах часто використовують пружини або пластикові деталі, які мають малий запас міцності і швидко приходять в непридатність.

Найважливішим параметром також є вага велосипеда. Чим вище рівень встановленого обладнання і чим більш високотехнологічна рама, тим менше важить байк. Крім того, що легкий велосипед набагато зручніше в експлуатації (його легко витягувати з багажника, або підняти по сходах додому), він також володіє кращими швидкісними характеристиками і кращим накатом.

Крім того моделі відрізняються по кількості швидкостей і за типом їх перемикання. Для нетривалих прогулянок по місту вистачить 3-7 швидкостей, а для тривалих поїздок зайві швидкості не зашкодять, адже вони допоможуть ефективніше витрачати сили.