Як правильно зробити макіяж.

2-4-2018

Як правильно зробити макіяж.
Косметика, створена для очей, додасть зовнішності вишуканість у тому випадку, якщо макіяж буде виконаний акуратно і бездоганно. Результати такої роботи ніколи не залишать мене байдужою. Як же хочеться виглядати надзвичайно, і не тільки ввечері. Зробити самостійно фантастичний макіяж очей не виходячи з дому, як з’ясовується, можливо – достатньо скористатися кількома простими секретами. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі обучение макияжу волгоград.
Для вдалого денного макіяжу достатньо застосовувати тіні – неяскраві, матові, пастельних тонів, щоб образ був природним. У теж час можна дати волю своїй фантазії, якщо це святковий або вечірній макіяж. Тут доречними будуть очі, розкішно нафарбовані перламутровими тінями. За допомогою підводки можна промальовувати спокусливі стрілки. Найважливіше – це почуття міри, яке допоможе підкреслити стриману сексуальність, і не звалитися у войовничу вульгарність.
Насамперед, з допомогою аплікатора нанести тіні на рухому повіку, розтушувати. Потім промалювати стрілку або помірковану лінію. Після чого підфарбувати декількома шарами вії. Для більшої виразності вечірній макіяж доречно доповнити у зовнішньому куточку очей невеликою кількістю золотистих тіней.