Як приготувати канапе.

1-22-2018

Як приготувати канапе.
Слово канапе в перекладі з французької мови означає маленький, дуже маленький. Тобто це мініатюрні бутерброди, які можна з’їсти за один раз, поклавши в рот цілком. Якщо канапе необхідно відкушувати — це вже простий бутерброд. Існує два різновиди канапе на шпажках. У першому випадку для основи використовують свіжий або підсмажений на оливковій олії хліб. У другому випадку основою служить підкладка з твердого сиру або овочів. Це може бути свіжий огірок, відварені картоплю, моркву чи навіть буряк. При виготовленні канапе важливо заздалегідь продумати послідовність інгредієнтів, щоб вони красиво сусідили на шпажці і, звичайно, поєднувалися за смаком. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі канапе с доставкой.
А процес приготування зазвичай досить простий. Уявляю вам підбірку від “Смачно і просто”. Тут є і досить прості рецепти канапе, і святкові (більш вишукані). Всі рецепти проілюстровані фінальними фото. Твердий сир поріжемо кубиками. Нанизуємо на шпажку слайс шинки, складаючи його кілька разів. Потім одягнемо на шпажку листочок петрушки і одну зелену оливку. Акуратно увіткнемо шпажку в кубик твердого сиру. Спочатку відваримо круто перепелині яйця. Після закипання проваримо їх 3-4 хвилини. Потім варені яйця остудимо, акуратно очистимо від шкаралупи і разрежем навпіл. Коктейльні креветки попередньо розморозимо, помиємо і обсушим. Обсмажимо на оливковій олії буквально за півхвилини з кожної сторони.
Готові креветки кропимо натуральним лимонним соком. Він підкреслить пікантний смак морепродуктів. Помідори черрі помиємо і разрежем навпіл, сир фета поріжемо кубиками. Скибочки хліба наріжемо невеликими квадратиками. На шпажку одягнемо половинку перепелиного яйця зрізом вниз, потім половинку черрі зрізом вгору, листок петрушки, кубик сиру фета. Увіткнемо шпажку в скибочку висівкового хліба. Зверху одягнемо на шпажку підсмажену креветку. Зваримо круто перепелині яйця. Очистимо їх і разрежем навпіл. Твердий сир поріжемо великим кубиком. Свіжі огірок і черрі поріжемо тонкими кружечками.