Як прикрасити торт на свято.

6-7-2018

Як прикрасити торт на свято.

День народження – це улюблене свято практично всіх діточок. Крім подарунка, не менш важливе місце у такий день займає торт. Солодкий, смачний, великий і обов’язково красивий – ось яким його хочуть бачити діти. Оскільки ж переваги щодо смаку не прийнято обговорювати, то залишається орієнтуватися серед безлічі пропонованих на радість дітлахам прикрас для тортів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі торт на заказ.
Вони можуть виконуватися у формі практично чого завгодно і містити вітальні написи, а також бути різнокольоровими, містити дрібні деталі і фігури – загалом, повна свобода фантазії. Прості – мають звичайну прямокутну/ круглу/ овальну форму і не містять складних додаткових елементів, крім написів, фігурок з крему і звичайних додатків (шоколадна стружка, формований шоколад, посипання та фрукти). Фігурні – можуть бути у формі різних предметів (м’яч, бінокль, мікрофон, гайковий ключ і так далі) або у вигляді персонажів кіно і мультфільмів.
Можлива проста форма біля основи, але наявність додаткових елементів з шоколаду (мастики, креми) у вигляді все тих же предметів, персонажів і т. Складні – такі торти являють собою цілі конструкції і можуть до дрібниць повторювати конструкцію танка, автомобіля, футболіста з воротами і мячем, середньовічного лицаря на коні або кілька мультперсонажів, що знаходяться в якому – небудь місці.