Як робиться мило.

3-2-2018

Як робиться мило.
Миловаріння – справа творча. Ось ми й будемо зараз пробувати зварити мило з серветкою, якщо можна так сказати. Як ви розумієте, нам потрібна будь-яка гарна серветка з невеликими малюнками. У мене від декупажу залишилася одна з автомобільними сюжетами. Першим ділом приготуйте картинку для мила. Її треба вирізати з серветки такого розміру, щоб вона була трохи менше форми. Зніміть два непотрібних шару, щоб серветка була тоненькою. Майстри декупажу знають, що тришарові серветки і в справі потрібен лише шар з друком зображення. Розплавте мильну основу, приблизно 30-50 грам. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі все для мыловарения интернет магазин украина.
Нічого в неї не додавайте, відразу налийте у форму на саме денце. Як тільки вона почне застигати, акуратно покладіть картинку «мордою вниз і обережно залийте тонким шаром прозорої основи. Сенс полягає в тому, щоб картинка виявилася повністю в мильній основі, але не провалювалася на саме дно форми. Дайте застигнути. В цей час розплавте матову основу або прозору, пофарбувавши її потім діоксидом титану в білий колір. Беріть основи не багато, тільки щоб залити шар, висотою приблизно 1 мм, Додайте аромат, який приготували для мила. Багато часу не потрібно, відразу плавьте прозору основу і додайте в неї вибраний колір і аромат.
У мене червоний неоновий пігмент, щоб мило було яскравим і прозорим одночасно. Як користуватися пігментами, є в іншій статті. У мене виникли великі сумніви з приводу збереження картинки. Фарба вже в ході роботи злегка «попливла», тому брати серветки краще високої якості, польські, а не китайського походження. Вгадати важко. Щоб мило було не жовтуватим, а з блакиттю, додайте в перший шар сильно розбавлений блакитний барвник, тоді створиться відчуття, що мило прозоро, як крижинка.