Як самостійно створити сайт

1-23-2019

У світовій павутині існую мільйони веб-сайтів. Їх створюють з метою реклами, розваги, заробітку і т. д. У цій статті ви дізнаєтеся про те, як створити свій сайт і як його просунути. Хочемо порекомендувати створити сайт rexus.ua

У тому випадку, коли ви хочете створити сторінку для розваги, спілкування, а також обміну інформацією, свій перший веб-сайт можна відкрити всього за пару хвилин. У цьому Вам допоможуть системи побудови сайтів, такі як Setup.ru або Ucoz.net. Ці сайти пропонують абсолютно безкоштовно створити Вам веб-ресурс. Для того щоб почати, потрібно зареєструватися тут і вибрати домен, тип і оформлення сайту. Тут вам навіть не потрібно знати html розмітку.

Ви можете створювати сайти різної складності, але за додаткові можливості при їх побудові треба платити або купувати gold-статус. Вам потрібно буде регулярно поповнювати сайт і проявляти на ньому активність. В іншому випадку його закриють. Це, мабуть, найпростіший спосіб відкрити власний веб-ресурс. Але, звичайно ж, такий проект не принесе вам ніякої комерційної вигоди.

Щоб створити серйозний сайт з великою аудиторією, який буде приносити регулярний прибуток, потрібно докласти чимало зусиль, а також грошових коштів. По-перше, вам потрібно буде оволодіти знаннями з веб-програмування. Потрібно вивчити основи html, css, а також php. Розібратися в програмах Денвер і Uniform Server, які дозволять створювати веб-сайти на комп’ютері. Ну і, звичайно, дізнатися, що собою являє пошукова розкрутка.

Почнемо зі створення проекту. Є багато програм для розробки веб-ресурсів. Багато веб-майстри вважають, що найпростіше працювати з Adobe Dreamweaver CS4. У цієї програми дуже зручний і інтуїтивний інтерфейс, що сприяє продуктивній роботі. Що ж, тепер мова піде про те, як розмістити і розкрутити свій веб-сайт в світовій павутині.

Спершу купіть сайту доменне ім’я. Потім потрібно зареєструвати його у всі можливі пошукових системах, таких як Яндекс, Google, META, Mail.ru. Після того, як ви зробили ці два кроки, ваш веб-ресурс побачать інші користувачі інтернету. Чим краще просування, тим, відповідно, більше відвідувачів у сайту. Його можна просувати за допомогою реклами, seo-копірайтингу, співпраці з подібними сторінками. По можливості, для своєї веб-сторінки можна провести юзабіліті тестування – http://www.artox-media.ru/usability.html. Це дослідження покаже вам, наскільки користувачі задоволені цим сайтом, і що потрібно поміняти на ресурсі. Удачі вам і процвітання!