Як шукати попутчиків на відпочинок

4-6-2020

Багато хто з мандрівників, що планує відправитися в іншу країну або у віддалений регіон нашої Батьківщини періодично задаються питанням пошуку попутника. Комусь страшно бути далеко від дому одному, хтось хоче отримати безкоштовного гіда, який знає місто і пам’ятки, а хтось просто не хоче довгий час бути один. Ми запускаємо єдиний у світі сервіс, який поєднує соцмережу і афішу. Головна фішка invme.com – ви можете додавати свої події в загальну стрічку. Наприклад, запросити попутників в подорож, подивитися разом кіно або відправитися на пробіжку. Куди піти і у скільки-правила встановлюєте ви. Кожен день користувачі створюють свою насичену подіями афішу. Сервіс доступний безкоштовно для будь – якого користувача – потрібно лише зареєструватися і вибрати-куди підете цього вечора, завтра або в наступні вихідні. Зустрічаємося в Invme!

Але як краще знайти попутника за допомогою інтернету? Чого слід побоюватися? Які критерії відбору повинні бути для тих, хто їде в подорож з попутником вперше?

Портал Invme  відповість на ці питання і дасть поради туристам-початківцям.

Сайти попутників

З плюсів-це самий оперативний спосіб знайти підходящих людей зі свого міста і країни. Мінус один-деякі туристи ставляться до таких порталів, як до сайтів знайомств, і вельми легковажно відповідають на повідомлення. Втім, таких ловеласів найчастіше відправляють в чорні списки.

Соціальні мережі
Спосіб практично не відрізняється від першого варіанту, із застереженням, що вам не доведеться реєструватися і заново вводити персональні дані. Групи і спільноти в будь-якій соціальній мережі з назвами на кшталт: «шукаю попутника» з’являються з тією ж частотою, що і аналогічні сайти, тільки в більш звичному і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі.

Соціальні мережі

Плюс такого способу – якщо сторінка обраного користувача справжня і там достатньо відомостей, ви зможете вивчити його пристрасті, освіту, музичні та інші смаки. Для деяких людей це має велике значення.

Туристичні форуми
На сьогоднішній день-найбезпечніший спосіб знайти попутника для спільного відпочинку, незалежно від напрямку туру. Справа в тому, що адміністратори серйозних туристичних форумів приділяють величезну увагу правилам публікації таких оголошень, і незареєстровані користувачі не зможуть навіть прочитати їх, не кажучи вже про спілкування.

З інших умов подачі таких оголошень-вказівка особистого номера телефону та інших даних, за якими з вами можна буде зв’язатися безпосередньо, без посередництва на сайті. З мінусів – сам формат форуму підходить далеко не всім, і деякі користувачі вважають його вкрай незручним.

Пошук через знайомих
Так, це не жарт, і пошуком попутників через знайомих займається великий відсоток самостійних мандрівників. Для цього зовсім не потрібно обдзвонювати всіх родичів, з якими ви не бачилися по 10 років – досить просто розмістити оголошення на сторінці в своїй соціальній мережі і попросити друзів поширити його у себе.

Мабуть, єдиний нюанс такого способу – це час розміщення таких записів. Краще робити це за кілька місяців до передбачуваного вильоту і стежити, щоб оголошення залишалося закріпленим і не загубилося серед фотографій з котиками.

Як вибрати підходящого попутника?
Отже, ви вже знаєте, де шукати попутника, і навіть знайшли кілька відповідних кандидатів. Але за якими критеріями відібрати того, з ким буде цікаво, і найголовніше – спокійно і безпечно? На ділі цих критеріїв не так вже й багато.

Фінансова незалежність
Тут все на поверхні-ніхто не захоче їхати на курорт з людиною, за якого доведеться ще й платити зверху. Для цього потрібно не посоромитися, і запитати, на який бюджет ваш потенційний попутник може розраховувати, потягне він фінансово той готель, який ви вибрали, і навпаки, і взагалі, як у нього на даний момент з грошима.

Питання проживання
Момент, який автоматично випливає з першого. Якщо вам не важливо, чи будете ви жити в одному готелі з попутником чи ні, то питання знімається, автоматично. А якщо ж ви бажаєте розлучатися з новим другом лише на сон, то доведеться йти на компромісні варіанти. Краще визначитися відразу і вибрати варіант середньої комфортності, щоб не обмежувати потреби.

Збіг маршрутів
Ще одне слизьке п
итання, на якому велика частина потенційних попутників відсівається остаточно. Якщо ви хочете піднятися на Ейфелеву вежу, а ваш товариш боїться висоти, то підніматися доведеться одному. Те ж саме стосується і інших нестиковок в бажаннях. Найголовніше, пам’ятайте-тепер ви не один, і всі пересування доведеться координувати з попутником. Якщо така ноша вам в тягар-задумайтеся,а чи варто воно того взагалі?

Шкідливі звички
Для кого – то це не так важливо, але для некурящого туриста зовсім неприємно перебувати поруч з людиною, від якого буде постійно разити тютюном. Те ж саме стосується і алкоголю – скільки наших людей не проси утримуватися від вживання спиртного на курортах, завжди знаходяться ті, хто підтверджує журавлину про «п’яному російською».

Сімейний стан
Як правило, туристи, які перебувають у шлюбі і мають дітей, менш схильні до безрозсудної поведінки на курортах, коли подорожують з попутниками. А якщо обидва попутника виявляться людьми обтяженими, то гарантії спокою збільшаться в геометричній прогресії. Тому, багато мандрівники вважають за краще сімейних попутників, але не мають можливості їхати з чоловіком або дитиною.

Якщо ж ваш попутник раптово вирішить взяти з собою чадо, то подумайте двічі. По-перше, чи любите Ви дітей, і готові до того, що вас всюди буде супроводжувати неповнолітній персонаж. І, по-друге, програму розваг доведеться будувати навколо місць, придатних для відпочинку з дітьми, а це, природно, буде влаштовувати далеко не всіх.